,  

„Dragon” zagra o milion

www.albertsosnowski.pl

Albert „Dragon” Sosnowski, jeden z najbardziej znanych polskich pięściarzy wagi ciężkiej, były mistrz Europy i pretendent do tego tytułu, swój najbliższy wielki pojedynek stoczy we Francji. Zmierzy się z… najlepszymi na świecie pokerzystami w turnieju WPT Amneville.

Stawka będzie ogromna – zwycięzca może liczyć na wygraną znacznie przekraczającą milion złotych! Pulę nagród zbudują setki graczy, którzy zdecydowali się wpłacić wpisowe w wysokości 3500 euro lub też dostali się do rozgrywki dzięki kwalifikacjom.

– Jest kilka rzeczy, które łączą boks z pokerem. Trzeba mieć chłodny umysł, cierpliwość, spryt, wyczuć moment do wyprowadzenia ciosu. No i trzeba mieć… mocne ręce – mówi Albert Sosnowski. „Mocne ręce”, czyli karty, jakie dostaje się od krupiera. „Dragon” w wolnych chwilach gra w pokera od lat, a firma PartyPoker przez długi czas była jednym z jego sponsorów. To własnie PartyPoker zaprosiło Alberta na prestiżowy turniej w Amneville. Od 2 do 6 listopada trwać będzie walka o wygraną, o jaką trudno nawet w zawodowym ringu.Sosnowski, mogący pochwalić się wspaniałym rekordem 46-3-1 (28 nokautów), aby dotrzeć do finałowego stołu, będzie musiał znakautować jeszcze większą liczbę przeciwników. Na szczęście żaden nie będzie aż tak groźny jak Witalij Kliczko, z którym polski pięściarz skrzyżował rękawice w maju, w walce o pas mistrza świata kategorii WBC, na oczach 50 tysięcy widzów.

Turniej WPT Amneville zostanie rozegrany po raz pierwszy w historii. To małe miasteczko w Lotaryngii, przy granicy z Luksemburgiem, na początku listopada przeżyje prawdziwy najazd graczy z wszystkich zakątków globu i stanie się centrum pokerowego świata.

www.albertsosnowski.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.