Dostało mu sie od aktorów z planu

 Marcin opucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej dostał się fuksem do serialu. Jednak kolegom nie zostawili na nim suchej nitki. Dlaczego?


Katarzyna Skrzynecka swojego nowego męża próbowała wkręcić do jubileuszowej edycji Taniec z gwiazdami. Jednak nie udało jej się to. Aby zrobić z męża gwiazdę załatwił mu rolę w serialu Przystań.

To był jego zupełny debiut jak aktor. Jednak jego gra nie spodobała się kolegom z planu serialu. W końcu jaki z niego aktor, jest tylko mężem Skrzyneckiej.

Młodzi aktorzy szeptali po kątach, że to nie fair, by w serialu zatrudniać kogoś, kto z aktorstwem nie ma nic wspólnego. Inni cynicznie twierdzili, że najwidoczniej najlepszym sposobem na karierę w showbiznesie jest pójść do ołtarza z popularną osobą – opisuje atmosferę na planie Twoje Imperium.

Swojego czasu politycy zdaje się czepiali się tych aktorów, którzy nie maja stosownego papierka na ten zawód. Jaki w takim razie papierek, prócz podpisania aktu małżeńskiego ze Skrzynecka ma opucki? Najlepiej niech robi to co robił do tej pory, czyli fitness.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.