Dorota Wellman oddała swoje wynagrodzenie Fundacji TVN

TVN

Kwota nie mała bo aż 200 tysięcy zł.

Dwa dni temu odbył się bal Fundacji TVN, na którym doszło do niecodziennego wydarzenia. Dorota Wellman przekazała 100 zł na rzecz dzieci, którymi zajmuje się fundacja stacji. Prezenterka oddała 100 tysięcy zł, które zarobiła na reklamie jogurtów Activia. Drugie tyle przekazała na hospicja. Kiedy Wellman przekazywała czek Bożenie Walter, zebrani goście byli w szoku, na sali zapanowała cisza.

Przekazałam 100 tysięcy na rzecz Fundacji TVN, ponieważ wiem, że te pieniądze trafią do tych, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. Pozostałą kwotą wspomogłam inne organizacje charytatywne, które przekażą pieniądze najbardziej potrzebującym skomentowała Dorota Wellman w rozmowie z redaktorką portalu Plejada.pl

– Chciałabym wprowadzić nową modę, jeśli ktoś zarabia duże pieniądze na własnym wizerunku, który zbudował dzięki telewizji uważam, że powinien podzielić się tymi pieniędzmi z innymi. Wszystkich serdecznie do tego zachęcam. Była to dla mnie ogromna przyjemność i jestem szczęśliwa, że mogłam pomóc – dodała w rozmowie telefonicznej.

Ładny gest… inni powinni brać z Doroty przykład. Nie tylko zwierzęta potrzebują pomocy!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Dorota Wellman oddała swoje wynagrodzenie Fundacji TVN, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

2 komentarze Dorota Wellman oddała swoje wynagrodzenie Fundacji TVN

You must be logged in to post a comment.