,  

Donatan o Rafalali: „UDAWANA BABA!”

Fotoszok.pl
lepiej oglądać PRAWDZIWE niż takie z kutasami.

W mediach pojawiła się dziwna osoba, niejaka Rafalala,  kobieta z penisem. Rafalala atakuje po kolei celeberytów, powodem najczęściej jest podobno brak tolerancji dla takich osób jak nowa celebrytka. Najpierw zaatakowała Ewę Minge, znana projektantkę, później Cleo aż dotarła do Donatana.

Donatan szybko Rafalalai odpowiedział aż się zakurzyło.

Mój ostatni komentarz w sprawie udawanej baby i innych wybryków natury bo widzę że gwęgają coś na mój temat. Nie jestem wydmuszką z szołbiznesu której menadzer napisze co ma mówić i sram na to jaki wpływ to ma na mój wizerunek. Niestety jestem szczerym gościem – niektórzy nazywają to chamstwem, prostactwem lub brakiem tolerancji, ale na to też mam wyłożone Jeżeli inni boja się zabrać głos w tej sprawie to ja Wam powiem głośno: TOLERANCJA A PROMOWANIE TEGO ZWYRODNIALSTWA TO DWIE RÓŻNE RZECZY!!! Tolerancja to nie krzywdzenie tych osób i wykazywanie obojętności do tego co robią – a promowanie, to pokazywanie ich na każdym kroku, reportaże o ich ślubach i tendencyjne programy prezentujące, że jest to trendy – grzmi Donatan na Facebooku.

Niech sobie spulchniają kakao w swoich domach i robią co im się podoba, ale niech nam nie wpierają, że to jest fajne i nowoczesne – dodaje i zapewnia, że… „obraża innych w dobrej wierze”: Jeżeli coś z tym nie zrobimy to dzieci będą oglądały to gówno w TV i na tej podstawie budowały sobie porządek świata. Niby moje teledyski są takie niemoralne i złe ale powiedzmy sobie szczerze, jakkolwiek nie byłyby pokazane w nich kobiety lepiej oglądać PRAWDZIWE niż takie z kutasami. Jeżeli kogoś obraziłem to wiedzcie że zrobiłem to w dobrej wierze!

 
Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Donatan o Rafalali: "UDAWANA BABA!", 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.