,  

Dominika Tajner zdradza kulisy programu (video)

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:30 w ogólnopolskiej telewizji TVR ruszy pierwszy odcinek programu “Kowal Gwiazd”, promującego młodych i utalentowanych artystów, zajmujących się szeroko rozumianym rękodziełem.

 

W odcinku tym żona Michała Wiśniewskiego zleci wykonanie bramy wjazdowej do posesji o wartości 60.000 zł, wzorowaną na bramie do rezydencji Michael’a Jackson’a.

Prowadzący program , raper Gorzki w trakcie programu, pod okiem kamer zwiedzi również dom Wiśniewskich zaopatrzony w dziesiątki drogich obrazów, znanych artystów.

Większość tych obrazów pochodzi z prezentów weselnych Dominiki i Michała.

W trakcie programu dowiemy się również o ukrywanej do tej pory tajemnicy Michała Wiśniewskiego , dotyczącej jego biologicznego ojca, mało kto bowiem wie, że był on perfekcyjnym fałszerzem dzieł sztuki i to na podstawie jego życiorysu powstał nawet film Juliusza Machulskiego “Vinci”.

Dominika bez wątpienia dba o swojego męża, w programie zobaczymy również Mercedesa, którego Michał otrzymał od żony na tydzień przed realizacją programu.

Program “Kowal Gwiazd” to program, w którym utalentowani projektanci, pasjonaci rękodzieła i architekci rywalizują ze sobą w przygotowaniach projektów, które następnie trafią do domów gwiazd.

Każdy z produktów wyprodukowany zostanie przez partnera programu, firmę “Kowal z Łaszkowa” w limitowanym nakładzie 11 sztuk, z czego 1 sztuka trafi do gwiazdy, natomiast 10 kolejnych wraz z certyfikatem autentyczności podpisanym przez gwiazdę do sprzedaży poprzez portal www.kupujipomagaj.pl , a dochody ze sprzedaży trafią na rzecz fundacji “Nowa Nadzieja”, zajmującej się leczeniem dzieci dotkniętych autyzmem, w ramach projektu “Pomaganie jest trendy”.

Program emitowany będzie w każdą sobotę o godzinie 18:30 w telewizji TVR, począwszy od 1 czerwca, z kolei od 8 czerwca cyklicznie będzie on emitowany również w lokalnych telewizjach na terenie całego kraju (m.in. aMazing TV, ProArt …).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.