,  

Dominika Tajner zabrała Michałowi resztę jego pieniędzy

Kapif

A w ogóle jakieś miał?

Michał Wiśniewski niedawno stracił piękny dom w Magdalence a także studio nagraniowe. Wszystko przez długi, jakich narobił przez kilka lat. Mało tego, o swoich zadłużeniach nie powiedział nowej dziewczynie Dominice Tajner Idzik. Kobieta była zła na Michała, jednak już wybaczyła i opracowała plan jak mu pomoże by spłacił to co winien i jeszcze zarobił.

(…)ukochana piosenkarza już od dawna ma zaplanowany szereg spotkań z potencjalnymi sponsorami jego nowych projektów. Pojawiły się również pomysły o wzięciu przez Michała udziału w reklamie oraz kupieniu hotelu z wyciągiem w górach – to też z pewnością by mu pomogło– dowiedział się Fakt.

Michał bezgranicznie ufa ukochanej. Dominika została kilka miesięcy temu menadżerką Ich Troje, chociaż dziś nie widać tego efektów… jeszcze. Jak twierdzą informatorzy – – twarda z niej sztuka i ma niezłe wyczucie w dziedzinie biznesu.

No cóż, to na razie tylko słowa, efekty zobaczymy za jakiś czas.

Zobacz też:Bachleda-Curuś dostanie 100 tys. zł za jeden raz!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Ten płaszczyk jest przynajmniej o numer przymały! Spójrzcie na rękawy w ramionach, Dominika na pewno ma problem z poruszaniem rękami

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)

You must be logged in to post a comment.