,  

Dominacja, szantaż emocjonalny i granie na uczuciach!- Rusin o małżeństwie z Lisem

Robi się wielkie zamieszanie przed wydaniem książki Kingi Rusin Co z tym życiem.

Okazuje się, że książka Kingi Rusin będzie nawiązywała do jej małżeństwa z Tomaszem Lisem. Dziennikarka co raz częściej i odważniej opowiada o związku z Lisem.

Rozwiedli się cztery lata temu. Od tego czasu Rusin wróciła do pracy, zajęła się swoją karierą. Tego nie mogła robić w małżeństwie z Tomkiem.

Gdy zostałam sama z dziećmi, całkiem dobrze działała moja agencja PR. Robiliśmy imprezy dla firm . Ja tej pracy nie doceniałam, mąż wpoił mi, że to mało ważne. Ważny był dom. Żeby było czysto, żeby z obiadem zdążyć i zakupy po drodze, jogurt truskawkowy i kabanosy, bo się skończyły. Mam za sobą 12. lat małżeństwa, nie chcę powtarzać pewnych etapów życia. Ja jestem pewna, że wiem już, czego nie chcę. Na pewno nie chcę dominacji jednej strony nad drugą. Ani szantażu emocjonalnego, grania na uczuciach, wpędzania w poczucie winy. No i osadzenie w typowych rolach kobiecych i męskich też mi nie pasuje, że pani obiad robi, a pan zarabia. Kiedyś byłam z kimś i czułam się cholernie samotna – powiedziała Twojemu Stylowi Kinga.

Na pocieszenie, teraz ma tak Hania, była przyjaciółka Kingi i obecna żona Lisa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.