, , , ,  

„Dody trzeba się bać, bo to sex i ogień, miazga dupy i królowa”- Sara May

„Tak się załatwia sprawy!”

Sara May nie raz udowadniała, że nienawidzi polskiego show biznesu. Znana jest z mocnych słów, oraz trafnych, mocnych argumentów. Tym razem postanowiła skrytykować ostatni wybryk Doroty jaki miał miejsce w klubie „Show”, gdzie doszło do starcia pomiędzy nią a Moniką Jarocińską.

Po co słowa, po co argumenty? Tak się załatwia sprawy!!! Lewy sierpowy, prawy i wszystko jasne… bierzcie przykład z Dody! Ktoś was zdenerwuje, czymś dotknie, poniży, sprawi ból, trafi w czuły punkt, albo sprowokuje? Od razu solówkę uskuteczniajcie. Po co zbędne ceregiele? Zapiszcie się na boks, wzmacniajcie mięśnie i prujcie na imprezy celebryckie. Tam uczciwie i sprawiedliwie – oko za oko, ząb za ząb. Doda i tak była łaskawa… przecież mogła bić aż do rozlewu krwi, a załatwiła sprawę na bardziej wyrafinowanym poziomie szarpania włosów i spoliczkowania. Była niezwykle litościwa dla swojej ofiary. Doda ostra jak brzytwa, mocna jak skała, groźna jak największa morska fala. Doda nie da sobie w kaszę dmuchać, ale jest tylko człowiekiem i też ma swoje uczucia. Musi czasem wziąć sprawy w swoje ręce, pokazać pazurki i nie waha się uderzyć, gdy przychodzi jej walczyć o swoje. Dody trzeba się bać, bo to sex i ogień, miazga dupy i królowa. – Napisała na swoim blogu Kasia Szczołek.

Sytuacja nie jest jednak taka zabawna na jaką mogłaby się wydawać. Nie zapomnijmy, że Monika Jarosińska zgłosiła sprawę na policję i nie wygląda na to, aby chciała odpuścić.

Sara May powinna chyba sama zapisać się na boks, bo kto wie, czy ona nie będzie następną, która oberwie?:)

Krzysiek

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.