, ,  

Dodę można już nazywać „blacharą”?!

ImageW końcu poniosła totalną porażkę! Doda przyzwyczajona do sukcesów tym razem będzie musiała się pogodzić z porażką!


Jakiś czas temu Grupa Operacyjna zaśpiewała piosenkę  Podobne przypadki, którą napisali specjalnie dla Dody a właściwie o niej. W piosence raper Mieszko nazwał Dodę blacharą, żywym banerem, blond billboardem oraz porównał jej śmiech do rżenia konia.

Dorota nie wytrzymała i pozwała grupę do sądu, zażądała 20 tysięcy odszkodowania oraz przeprosin.

Sąd by wydać sprawiedliwy wyrok chciał się upewnić czy słowo blachara jest tak na prawdę obraźliwe i powołał biegłego.

– Doda jest świętą krową i nie można powiedzieć o niej złego słowa, nawet jeśli zachowuje się skandalicznie –
mówił kilka miesięcy temu Mieszko. – Doda może mówić wszystko o wszystkich, o Dodzie nie można powiedzieć nic – dodał raper.

Sąd uznał, że słowo blachara nie jest na tyle obraźliwe, żeby żądać odszkodowania i Doda musi się niestety liczyć z krytyką ze względu na to kim jest, czyli osobą publiczną. Doda musi ponieść koszty procesu które wyniosły 1195 zł.

W takiej sytuacji Mieszko z Grupy Opercyajne wydał zaraz oświadczenie:

Dzisiaj wydarzyło się coś historycznego dla wolności słowa w Polsce. Nie naruszyłem dobrego imienia Dody porównując ją do blachary! Nie musiałem tego robić bo Doda dobre imię sama sobie odebrała – ogłosił w specjalnym oświadczeniu wydanym po zakończeniu rozprawy. Zrobiła to przy użyciu trzech narzędzi: wulgarnego sposobu bycia, bazarowego wizerunku i werbalnej biegunki, którą wylewa z ust przy każdej okazji.

Jeśli ktoś mi przypomina z wyglądu i zachowania blacharę, to mówię o MOICH subiektywnych wrażeniach wprost. Nazywam rzeczy po imieniu. Tak było teraz i tak będzie zawsze – niezależnie od tego czy próbować zastraszać mnie będą blachary czy inne poczwary.

Odwoła się Doda od wyroku?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.