, ,  

Doda zwolniła Sablewską!

ImageTo było do przewidzenia, tylko trzeba było czasu . Ale chyba nikt nie spodziewał się, że rozstanie się dwóch psiapsiółek nastąpi tak szybko!


Jeden a tabloidów donosi, Doda zwolniła swoją długoletnią menedżerkę i przyjaciółkę ze swojego stanowiska. A wszystko przez to, że  Doda  nie była w stanie znieść konkurencji w postaci uroczej Mariny uczenko– czytamy na jednym z plotkarskich tabloidów.

Informacja podobno pochodzi z bardzo wiarygodnego źródła, więc chyba nie ma możliwości, że jest to tylko plotka czy pogłoska. Decyzja Dody jest ostateczna. Tabloid próbował skontaktować się z Sablewską, jednak ta ma wyłączony telefon. Najprawdopodobniej niedługo pojawi się oficjalne oświadczenie Dody na jej stronie. Powiadomimy Was, gdy się tylko takie pojawi.

Czy Doda powinna się obawiać Mariny uczenko, dziewczyny którą Sablewska wzięła pod swoje skrzydła i z której maja chce zrobić równie wielka gwiazdę a może i większą niż Doda? Kto się zajmie teraz karierą Dody? Tabloid plotkarski, na którym czytamy te szokujące doniesienia, sugeruje, że może to być brat piosenkarki. Być może, wkońcu Doda od dawna daje braciszkowi zarobić.

A może Nergal zrobi z Dody diablicę i wciągnie ją do swojego zespołu?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.