,  

Doda zwolniła menadżera?!

Mora odchodzi, kto będzie następny?

Przez rok czasu Doda miała 3 menadżerów i już jest szykowany czwarty. Jak donosi Flesik.pl Mora zrezygnował z pracy u Dody, gdyż wrócił do swojej macierzystej jednostki we Wrocławiu.

Rzecznik prasowy wydał oświadczenie, w którym pisze

OŚWIADCZENIE
Kochani Fani i Szanowne Media,

Nadchodzi nowy rozdział w karierze DODY, która stanowisko swojego menedżera przekazała w nowe, równie zaufane ręce. Pan Maciej Mora postanowił skupić się teraz wyłącznie na obowiązkach w swojej macierzystej firmie we Wrocławiu, tym samym zespół QUEENTEAM niebawem poszerzy się o kolejnego zacnego członka.

Od początku 2012 roku DODA nie tylko przypomniała, że przede wszystkim jest artystką, nagrywając kolejne premierowe piosenki „Kac Wawa” oraz „Twa energia”, promowane także wideoklipami. Wyruszyła również ze swoim spektakularnym show na nową, drugą część trasy koncertowej „The Seven Temptations Tour”, promującej aktualny, platynowy album „7 pokus głównych”, który rok po premierze znajduje się w Top 10 zestawienia bestsellerów empik.com.

Okazała się też osobowością, z której przemyśleniami na ważne tematy światopoglądowe liczą się najbardziej prestiżowe tygodniki opinii, o czym świadczy udzielenie ekskluzywnych wywiadów do czasopism „Newsweek” i „Polityka”.

DODA została ponadto uhonorowana jako ikona pop-kultury przez samo Muzeum Narodowe, które uczyniło wokalistkę jedną z bohaterek wystawy „Wywyższeni. Od faraona do Lady Gagi” i to jako jedyną gwiazdę muzyki w Polsce.

W okresie tym nie zabrakło również licznych publikacji na temat DODY w mediach zagranicznych. Tuż po ogłoszeniu kontrowersyjnego wyroku sądowego w sprawie o rzekome obrażenie uczuć religijnych, Artystkę wsparły redakcje od Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii przez Danię, Norwegię, Słowację aż po Indie i Australię. Natomiast brytyjski dziennik „The Guardian” opublikował artykuł na temat polskiej sceny muzycznej, w którym ogłosił, że największą szansę na zrobienie światowej kariery ma tutaj właśnie DODA.

Ostatnio, ku zaskoczeniu wszystkich, DODA postanowiła podpisać kontrakt płytowy z nową firmą fonograficzną i zacząć prace nad swoim kolejnym solowym albumem.

Serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi za ten wspólny czas i z całego serca życzymy dalszych sukcesów! Już wkrótce przedstawimy Państwu nowego menedżera, który będzie kontynuować dotychczasową, pełną sukcesów drogę. Wrażeń Wam z pewnością nie zabraknie!

Z pozdrowieniami,
QUEENTEAM

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.