,  

Doda zmienia wizerunek?!

ImageTo niesamowite, Doda ma serce!


Niedawno pisaliśmy, że Doda wystąpi w Ciechanowie. I nie było by nic w tym szczególnego, gdyby nie to , że to jej rodzinne miasto w którym nie chciała wystąpić, póki nie będzie miała tam ulicy nazwaną jej pseudo.

Jednak wokalistka zmieniła zdanie i pojechała do swojego rodzinnego miasta, gdzie dała koncert … za darmo! Koncert odbył się na miejskich błoniach. Później odwiedziła swoją starą podstawówkę, gdzie napiła się szampana z dawnymi nauczycielkami i rozdała autografy uczniom szkoły. Zjawiła się także w lokalnym szpitalu, wspomagając materialnie dziecięcy oddział – ufundowała małym pacjentom cztery worki zabawek i pluszaków. Dodatkowo wpłaciła 10 tys. zł na konto I Miejskiego Studia Nagraniowego.

Narobiłam już tyle jaj i tyle szumu wokół siebie, że najwyższy czas to zmienić i zrobić coś dla innych. Ja dużo od losu dostałam, teraz mam potrzebę dawania. Kto jak kto, ale ja mam gest. Dlatego dałam czek. Jak nie mam w Ciechanowie ulicy, to będę miała studio nagrań. Może dzięki temu w moim rodzinnym mieście objawi się kolejny talent, z którym może zaśpiewam – cytuje Dodę Twoje Imperium.

Ulicy Doda w Ciechanowie nie dostała ale pokazała na co ją stać. Uległa wokalistka zszokowała chyba Ciechanów a teraz nas. Tylko jak długo będzie grała taką grzeczną dziewczynkę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.