, ,  

Doda zasłoniła własną piersią Dżagę

Bandycie wymiękli

Doda i Mariusz , jej bliski przyjaciel znany też jako Dżaga w miniony wtorek postanowili wybrać się do jednego z modnych klubów warszawskich. Kiedy już siedzieli przy stolikach i świetnie się bawili podeszło kilku mężczyzn i zaczęło dogryzać Mariuszkowi. Zaczęli się z niego naśmiewać.

Byli agresywni i wulgarni, śmiali się z Mariusza, choć on początkowo starał się zachować zimną krew – mówi Faktowi świadek zdarzenia. – Doda początkowo była rozbawiona całą sytuacją, ale wreszcie zaczęła sobie zdawać sprawę, że mają do czynienia ze zwykłymi chamami… – dodaje  informator.

Dżaga do pewnego momentu nie reagował, ale kiedy już padało pod jego adresem więcej epitetów a każdy z nich był bardziej obraźliwy, nie wytrzymał i odgryzł się jednemu z napastników. Ten jakby tylko czekał na taką reakcję. Stanął na przeciw Mariusza i już szykował pięści, kiedy raptem przed nim stanęła filigranowa Doda.

Facet był zaskoczony, widząc, jak Doda zastawia mu drogę. A gdy jeszcze usłyszał pod swoim adresem kilka mocnych słów, wtedy zdębiał do reszty – relacjonuje świadek zajścia.

Ta to ma siłę przebicia… do rozumu.

Więcej zdjęć TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.