,  

Doda zapowiada nowy teledysk!?

kapif

Dawca szpiku dla Nergala się znalazł a Doda odżyła!

Od chwili kiedy znalazł się dawca szpiku dla Nergala, wszyscy żyją szczęściem tych dwojga. A przede wszystkim Doda odżyła, bo znalazła się szansa, że Adam wróci do zdrowia. Piosenkarka obecnie jest w sanatorium , gdzie nabiera sił po tym wszystkim co przeszła.

W momencie, kiedy piosenkarka dowiedziała się, że jej ukochany zapadł na ciężką chorobę, odsunęła na bok wszystkie plany zawodowe. Skupiała się jedynie na wspieraniu Nergala, szukaniu dla niego dawcy szpiku i pomocy innym chorym. Grała od czasu do czasu koncerty, ale muzyka nie była najważniejsza. – przypomina Fakt.pl

Wszystko jednak się zmieniło, bo już w grudniu Nergal  będzie miał przetrzep, który musi się jeszcze przyjąć. Mamy nadzieję, że tak historia skończy się dobrze, bo Doda na swojej stronie pisze : Dzięki dzisiejszej informacji czuję, że wraca mój dawny dodowy power! Generalnie rządzę na turnusie. Średnia wieku 500 lat, gin się leje!

Plotkuje się już nawet, że gwiazda jeszcze w tym roku zamierza nagrać teledysk do utworu „Bad girls”. Mamy taka nadzieję!

Zobacz też: Andrzej Zaorski po udarze mózgu: Uczyłem się mówić na nowo

źródło: Fakt.pl

kapif

kapif

kapif

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.