,  

Doda za wielką wodą

ImageDoda już wyjechała do USA. Od jakiegoś czasu, piosenkarka głośno zapowiadała swój wyjazd no i stało się.


Piosenkarka ma dać tam dwa koncerty dla Polonii. Później ma zabrać się  za pracę nad nową płytą, więc może nie wrócić do kraju w kwietniu.

Zdjęcia do teledysku, okładka do czerwcowego numeru JOY’a, promocja ostatniego singla, pt. „Dziękuję” z płyty Diamond Bitch,WESOEGO ALLELUJA! Tak jak wspominaliśmy, Doda spędzi cały kwiecień w Stanach, zagra tam dwa koncerty dla Polonii w Chicago i New York oraz rozpocznie przygotowania do prac nad nowym albumem. W związku z powyższym, Artystka nie zaszczyci swoją obecnością gali Eska Music Awards 24 kwietnia
wywiady…dobiegły końca! Efekty będziecie mogli ujrzeć już niebawem. Tymczasem Doda już za wielka wodą, wygrzewa się na gorących plażach i wysyła Wam serdeczne pozdrowienia oraz życzy – czytamy na stronie internetowej wokalistki.

Doda chce być traktowana jak królowa w USA. Super Express dowiedział się, że artystka zażyczyła sobie apartamentu na Manhattanie oraz limuzyny Range Rover z podświetlanym podwoziem, specjalnym systemem nagłośnieniowym i efektem pary podczas otwierania drzwi.

Powiedzie się jej czy wróci ze smutkiem na twarzy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.