, ,  

Doda z nowym „przyjacielem”!

 Doda korzysta z życia jak może po rozstaniu się z Majdanem, była na wycieczce w Dubaju.


Ostatni tydzień Doda spędziła w luksusowym hotelu w Emiratach Arabskich i to nie sama.

Doda właśnie przyleciała z Dubaju, gdzie była przez tydzień w gronie sześciorga swoich znajomych – potwierdza w rozmowie z Faktem menedżerka piosenkarki Maja Sablewska.

Na wycieczkę zaprosił ja jak twierdzi menedżerka Dody, jej bardzo bliski przyjaciel, który prowadzi jedno z biur podróży w Częstochowie. Wyjazd był organizowany dla właścicieli i agentów biur podróży w ramach promocji nowego kierunku wakacyjnego. A Doda miała być ozdobą tej wycieczki i chyba była.

Pierwsze cztery dni urlopowicze spędzili w pięciogwiazdkowym hotelu w emiracie Fujairah. Trzy kolejne dni gwiazda i reszta wycieczki odpoczywali w Dubaju, kurorcie słynnym na cały świat z przepychu – donosi Fakt.

Jednak u boku Dody nie było wielu znajomych, obecny cały czas był tylko ten jeden przyjaciel.

Doda ze swoim towarzyszem spędzała cały czas – powiedziała w rozmowie z Faktem osoba uczestnicząca w wycieczce. – Zachowywali się tak, jakby byli sobie bardzo bliscy, chociaż mieszkali w osobnych pokojach – dodała. Na pewno?

Piosenkarka o ile można ją jeszcze tak zwać była wpatrzona w swojego przyjaciela, inni praktycznie dla niej nie istnieli.

Nie miała ochoty się z nimi integrować. Odmówiła nawet wzięcia udziału w atrakcyjnym safari po pustyni. Tłumaczyła, że będzie jej tam za gorąco. Według relacji uczestników wyjazdu, Doda zachowywała się niekiedy nawet nazbyt swobodnie, pozwalając sobie na niewybredne słowa – nie bardzo pasujące do luksusowych hotelowych wnętrz – pisze w Fakcie.

No cóż widać wysokie IQ nie wymaga jakiś odpowiednich zachowań dla danego miejsca, wystarczy wpis w papierku o ile taki ma.

Zastanawia nas jedno, co z Nergalem do którego tak ostatnio gnała samochodem i z którym prowadza się za rączkę? Co on na to?

Doda w Dubaju

Foto 1
Foto 2
Foto 3

A tu z Nergalem chwile wcześniej

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.