,  

Doda z dziećmi w szpitalu

Bogdan Hrywniak / newspix.pl

Doda na zaproszenie fundacji „Spełnionych marzeń” odwiedziła olsztyński oddział hematologiczno-onkologiczny szpitala dziecięcego.

Ostatnio w mediach pojawiło się sporo negatywnych opinii o Dodzie, że wszystko co robi dla Nergala i innych chorych na białaczkę, robi dla lansu , dla własnej promocji. Pod tym stwierdzeniem podpisał się też jej były mąż Radek Majdan.

W obronie Dody stanęła była menedżerka Maja Sablewska, która powiedziała: Można wiele powiedzieć o Dodzie, ale nie to, że w tej sytuacji kieruje się egoizmem czy promocją. Nieraz byłam świadkiem jej bezinteresownej pomocy dla chorych dzieci. Przyzwyczaiła nas, że dzieli się wszystkim ze wszystkimi i na tym traci. Najważniejszy jednak jest cel, a w tym przypadku jest dobry – powiedziała Maja tygodnikowi Na żywo.

Doda odwiedziła dzieci chore na raka w jednym z olsztyńskich szpitali. To na pewno była bardzo miła wizyta dzieciaków a przy okazji niektórym spełniło się marzenie. Dzieci dostały prezenty od Dody a one w zamian przygotowały dla niej laurkę.

Czytaj też: Kinga Rusin z córką! Wyglądają jak… siostry

źródło: Fakt.pl

Bogdan Hrywniak / newspix.pl

Bogdan Hrywniak / newspix.pl

Bogdan Hrywniak / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Doda z dziećmi w szpitalu

 • Aga

  Bravo Bravo Bravo za odwage. Prosze powiedz, ze jej sie to nie uda, ze ludzie nie dadza sie nabrac, ze widza, iz ta dobroc jest tylko przy blasku flesy. Niemozliwe, by ktos taki wygral w taki sposob. Przez to wszyscy, ktorzy naprawde pomagaja beda podejrzani. Przegra prawda…?

  BARDZO BYM CHCIAŁA CI NAPISAĆ, ŻE JEJ SIĘ TO NIE UDA ALE NIESTETY SHOW BIZNES JEST TAKI, ŻE MEDIA PROMUJĄ JĄ BO MAJĄ Z TEGO KASĘ TAK JAK I DODA I WSZYSCY SĄ ZADOWOLENI!!!!!!
  NA POCIESZENIE JEDNAK NAPISZĘ, ŻE W KOŃCU SPRAWIEDLIWOŚĆ ZATRIUMFUJE!!!!!!!WIERZĘ, ŻE NA ŚWIECIE JEST WIĘCEJ DOBRA NIŻ ZŁA I LUDZIE W KOŃCU ZOBACZĄ PRAWDĘ O TEJ HIPOKRYTCE!!!!
  BO KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA ZGINIE!!!!!!!!!!

  CZYLI SPEKTAKL: „OCIEPLANIE WIZERUNKU”

  W WYKONANIU: DODY W ROLI GŁÓWNEJ
  SCENARIUSZ:PRAWDOPODOBNIE DODA + MENADŻER+ ?

  SCENA II PT.: ” ZOBACZCIE WSZYSCY JAK ODWIEDZAM SZPITAL DZIECIĘCY”

  Przypominamy o spektaklu Dody pt. „JAKA JESTEM DOBRA….”
  SCENA I pt.: ” NERGAL W SZPITALU DODA PRZY JEGO ŁÓŻKU”

  Przedstawienie ma na celu ocieplenie nadszarpniętego wizerunku gwiazdy a przy głównej okazji stać się promocją przed wydaną w przyszłym roku nową płytą…
  Doda pomaga na pokaz. W tym celu najpierw wybiera miejsce, gdzie rozgrywa się tragedia, później zwołuje tam paparazzi i media w celu uwieńczenia chwili dobroci, po czym po wyczerpującym lansie znika by znów się gdzieś pojawić….
  Sztuce towarzyszy również później wywiad, gdzie wzruszająco i jakże przekonująco Doda opowiada o tym ,jak to co robi czyni z dobroci, potrzeby serca by pomagać innym….

  REAKCJE WIDZÓW:
  – wzruszenie
  – podziw
  – ukłony
  – dobre słowa
  – wspaniałe recenzje
  – mnóstwo artykułów
  – wzrost popularności
  – poprawa PR-u ……….

  CEL OSIĄGNIĘTY!!!!

  SUKCES PREMIERY!!!

  OWACJE NA STOJĄCO!!!!

  Ludzie! Kto jest fanem głównej aktorki Dody niech rusza na premierę i oklaskuje spektakl bo przyznać trzeba, że to mistrzostwo kunsztu aktorskiego!
  Główna aktorka tak przekonująco gra swoją rolę, że niejeden widz już w nią uwierzył….jedynie co inteligentniejsi widzowie wiedzą, że to tylko wyśmienicie rozegrana scenka, w której dobroć bohaterki niknie wraz z blaskiem fleszy i świateł…………
  W każdym razie doceniamy i podziwiamy włożony wkład w Polską Kinematografię!!!

 • xfemale

  ..a ze wiekszosc ludzi to tepaki, wiec przedstawienie odnosi swoj sukces.
  Precz z prostytutkami polskiego szol-biznesu!!!!!

You must be logged in to post a comment.