, ,  

Doda wzorem dla Farny

 Młoda 16 letnia piosenkarka o silnym głosie wzoruje się na Dodzie. Doda jest jej autorytetem.


Co mają wspólnego Doda i Ewa Farna? Jedno na pewno zaczęły obie swoją przygodę ze śpiewem w wieku 14 lat. Ewa jest coraz częściej porównywana do Dody i jej to nie przeszkadza wręcz przeciwnie.

Podobają mi się jej kawałki. Nie mam nic przeciwko temu, że ludzie mnie do niej porównują, bo Dorota jest ładna, zdolna i umie śpiewać. To dla mnie komplement – mówi Ewa w wywiadzie udzielonym Party. Ale zapewnia, że nie chce nikogo kopiować. – Nigdy nie będę Dodą! W końcu ja jestem brunetką z grzywką, a Dorota seksowną blondynką z dużym biustem. To ona jest królową, a ja tylko Ewą Farną – dodała skromnie młoda artystka.

Doda na początku też nie była biuściastą blondynką, z czasem wszystko zmieniła. Nigdy nie mów nigdy jakby co. W końcu Ewa ma dopiero 16 lat.

Dodzie schlebia taka opinia jej fanki.

Słabo znam płyty Ewy. Wiem, że na koncertach śpiewa moje piosenki i nie mam nic przeciwko temu. Lubię głosy z powerem
– przyznaje Doda. – Mamy zupełnie inną osobowość. Ja od dziecka byłam kontrowersyjna i uwielbiałam zabawę mediami. Mam swój niepowtarzalny styl i sposób bycia, to mnie wyróżnia. Ewa jest bardzo młoda, pewnie jeszcze się rozkręci – powiedziała magazynowi Party Doda.

Niech się rozkręca oby w dobrym kierunku. jej kariera szybko się rozwija. W Czechach już jest gwiazdą a jej płyta Ticho już platynową. Doda chyba powinna zacząć się martwić. Bo jeśli sama nie ruszy tyłka ze stołka to królową może już niedługo zostać kto? Ewa Farna, a królowa może być tylko jedna.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.