,  

Doda wzięła się do roboty!

 Doda w końcu wzięła się do pracy. Na swojej stronie zapowiedziała  już pierwszy swój singiel by podbijać listy przebojów.


Trasa koncertowa w jaka ma wyruszyć Doda jeszcze w tym roku będzie nosić nazwę  ROCK’N’ROLL PALACE TOUR. Doda zapowiedziała też pierwszy utwór z nowego singla, który będzie promował nowy singiel a promocja ruszy już tego lata.

Na stronie Dody można przeczyać:

Miło nam poinformować, że już 16 kwietnia w Toruniu rozpocznie się zupełnie nowa trasa koncertowa pt. ROCK’N’ROLL PALACE TOUR! Jak sama nazwa wskazuje, na czas koncertu, DODA przeniesie Was do swojego magicznego pałacu. Gigantyczny ekran ledowy , kilkupoziomowa scena-przypominająca pałac i inne niespodzianki (które jak do tej pory, serwowały tylko największe zachodnie gwiazdy muzyczne) pomogą Wam w trakcie koncertu znaleźć się w magicznej, odrealnionej krainie królowej DODY. Tam niemożliwe stanie się możliwe. Ona sama nową trasę koncertową komentuje krótko i konkretnie: „Zapowiada się niezła miazga dupy!”. Musicie to zobaczyć! Jest to zapowiedź trasy koncertowej promującej drugą solową płytę Artystki pt. „THE SEVEN TEMPTATIONS”, która rozpocznie się na początku wakacji wraz z premierą nowego singla

A to nowe logo trasy koncertowej artystki


http://www.doda.net.pl/

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.