, , ,  

Doda wywali Majocha?!

Jej nowy facet jest alfą i omegą!

Podczas tych wakacji menadżerem Dody został Jakub Majoch, facet, którego Michał Wiśniewski oskarżył o oszustwa.

Ale szok, menago Dody został oszust wiszący mi 300,000 zeta Jakub Majoch ! Wydzierżawił ode mnie klub, zrobił tam klub gejowski, który przy tym zadłużeniu musiałem zamknąć … Funkcjonował 2 tygodnie … Ale nie tylko mnie. Wystarczy zadzwonić do Katarzyny Figury czy Magdy Femme albo choćby do zarządzającego budynkiem Focus w Warszawie. Podrabiał dokumenty.– pisał Wiśniewski na swoim profilu na Facebooku.

W mediach plotkuje się, że być może Doda zmieni menadżera. Już jej finansami zajął się nowy facet, choreograf Błażej Szyszkowski.

Wszelkie przelewy dla pracowników robi teraz Błażej. Być może niebawem zostanie też menedżerem Dody – mówi Faktowi informator.

Jak się okazuje to nie wszystkie funkcje jakie spełnia przy Dodzie Błażej, to on wyreżyserował teledysk jaki jego dziewczyna nagrała w Los Angeles. W takiej sytuacji Edyta Górniak, która również współpracowała z Szyszkowskim, musiała zrezygnować z jego usług.

Doda sporo zmieniła w tym roku a przede wszystkim menadżerów zmienia jak rękawiczki, czy Szyszkowski faktycznie zostanie nowym menadżerem?

Więcej zdjęć tej pary zobaczycie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.