, ,  

Doda wystraszyła Górniak?!

  Doda miała przekonać Edytę Górniak, by zasiadła obok niej na krześle jurorki w programie Tylko nas dwoje. Nie udało się.


Polsat zrobił chyba już wszystko by przekonać niepokorną Edytę Górniak do wzięcia udziału w Tylko nas dwoje. Stacja nawet poprosiła Dodę by ta porozmawiała ze swoja koleżanka po fachu ale i to nie się nie udało. Doda w rozmowie z Wp tv skwitowała jej zachowanie krótko.

Nie ona nie chciała ze mną gadać. Nigdy nie miałam z nią styczności . Raz tylko jak miałam jedenaście lat po prostu dała mi autograf. No ale to już wiesz ona była artystką na topie, a ja byłam powiedzmy, że jej fanką. Podpisała mi tę kartkę, mam ją jeszcze gdzieś w domu w Ciechanowie. A poza tym już nigdy nie miałam z nią styczności. Dlatego się dziwię, że ma jakieś wąty do mnie. Powinna swoich byłych fanów i młodsze, dużo młodsze koleżanki wspierać. Tak jak ja na przykład. Ja wspieram Marinę, nie mam żadnych problemów z debiutantami, z nikim. Ja się cieszę.

Doda jest pewna, że żadne pieniądze by nie skłoniły do udziału w show, gdyż powodem odmowy jest jedynie Doda.

Myślę, że się po prostu wystraszyła. Ej no, ale sorry, co byś na jej miejscu zrobił? Dałbyś radę? Dałbyś radę psychicznie wytrzymać po prostu to ciśnienie? Krzesełko w krzesełko? Jakbyś tyle głupot na mój temat nagadał, co ona też byś nie dał rady.

Doda liczyła jednak na to, że Górniak zasiądzie obok niej, miała nawet dla niej przygotowane chusteczki na wypadek gdyby znowu wpadła w histerię.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.