, ,  

Doda wystąpi przed Britney Spears!

 Już niedługo w Warszawie wystąpi Britney Spears. Koncert ma się odbyć 24 lipca. Będzie to pierwszy koncert piosenkarki w naszym kraju.


Jak się okazuje przed wystąpieniem światowej gwiazdy, choć ona sama tak o sobie nie myśli, ma wystąpić Doda i nie tylko. Dołączyć do Doroty ma Sasha Strunin i Afromental, ale decyzja o ich występach ma zapaść do końca czerwca.

W kwestii supportu, organizator bierze pod uwagę trzy gwiazdy, jednakże ostateczne zdanie przy wyborze polskiej gwiazdy koncertu będzie miała sama Britney – możemy przeczytać  w oficjalnym oświadczeniu organizatorów imprezy. W związku z pertraktacjami toczonymi z menedżmentem artystki, krąg polskich wykonawców został mocno ograniczony. Teraz do wyścigu stanęli: Doda, zespół Afromental oraz Sasha (znana m.in. z duetu The Jet Set).

Z Madonną się Dodzie nie udało to się załapała przed Brytke, której podobno jest wielką fanką. Ale ostatnie słowo ma Britney, to ona wybierze gwiazdy, które zaśpiewają przednią. Myślicie , że wie kim jest Doda i ją wybierze?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.