,  

Doda wystąpi w 13 edycji Tańca z gwiazdami?!

12 razy odmówiła, za trzynastym postawiła warunek. Jaki?

Do tej pory Doda skutecznie odmawiała wzięcia udziału w Tańcu z gwiazdami. Dostała 12 razy zaproszenie i tyle razy odmówiła. Dlaczego? A to dlatego, że boi się o swoje umiejętności taneczne, [brak takich] i o swój kręgosłup. Jednak po tym jak Edyta Górniak dała sobie świetnie radę w show, Doda w końcu wyraziła zgodę, postawiła jednak jeden warunek. Partnerem ma być ktoś, kto jeszcze nie brał udziału w TzG. TVN szuka odpowiedniego partnera dla piosenkarki.

Zachęcona kontrowersjami wokół występu Edyty Górniak, wstępnie zgodziła się na udział w 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Postawiła jeden warunek producentom programu – ma zatańczyć z tancerzem, który nigdy nie brał udziału w programie – opisuje informator jednego z portali plotkarskich, pracujący przy produkcji show. Po gorączkowych poszukiwaniach padło na 31-letniego, szerzej nie znanego widzom Marcina Derę. Nie unikał on głośnego krytykowania ocen jury wobec Edyty Górniak.

Jednak to nie wszystko. Doda chce być jeszcze bardziej kapryśna niż Górniak i…

Producentom ciężko było znaleźć osobę, która by jej odpowiadała. Rozmawiała między innymi z Cezarym Olszewskim, Janem Klimentem oraz Krzysztofem Hulbojem. Wszystkich odrzuciła. Zaproponowali jej Marcina Derę. Pierwsze ich spotkanie było wirtualne, na Skype. Dorocie tancerz bardzo się spodobał i zgodziła się, aby z nim zatańczyć. Dera uczy w jednej z warszawskich szkół tańca i wziął już urlop z pracy, na czas od marca do czerwca. Kiedy znajomi go pytają o Dorotę odpowiada, że nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

A co z wynagrodzeniem? Tu pewnie jeszcze nie doszła do głosu, mało na pewno nie będzie. Kolejne pytanie, co z płytą, której wydanie przesunęła na wiosnę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.