, ,  

Doda wysłała Ryszarda Nowaka do biegłych psychiatrów!

Tym razem Doda pozywa

Kilka dni temu ruszył proces przeciwko Ryszardowi Nowakowi, który oskarżony jest o nękanie Dody.

„Ryszard Nowak od połowy lat 90. określa się jako przeciwnik sekt. Od 1997 organizuje akcję pod nazwą Lato bez sekt. Przewodniczy Ogólnopolskiemu Komitetowi Obrony przed Sektami, deklarującemu zwalczanie grup przestępczych działających pod przykrywką związku wyznaniowego lub kościoła.

W 2007 zapowiadał opracowanie raportu zawierającego tzw. czarną listę zespołów satanistycznych, aby nie dopuszczać do organizowania imprez z udziałem zespołów rockowych i metalowych uznanych przez OKOpS za propagujące satanizm. Twierdził również, iż ideologię satanizmu propaguje Jerzy Owsiak. W 2009 przegrał w pierwszej instancji proces cywilny o naruszenie dóbr osobistych Adama Darskiego. W 2009 złożył doniesienie o rzekomym popełnieniu przez piosenkarkę Dorotę „Dodę” Rabczewską przestępstwa obrazy uczuć religijnych, co doprowadziło do przedstawienia jej zarzutów i rozpoczęcia procesu karnego w 2011″

Nowak w szczególności uparł się na Dodę, której każdego roku,latem próbuje przerwać jej trasy koncertowe. Ta miała już dość i pozwała polityka.

Przedwczoraj odbyła się rozprawa z powództwa Dody przeciwko Ryszardowi Nowakowi z powodu uporczywego nękania artystki. Obecny na rozprawie Nowak przyznał przed sądem, że od kilku lat leczy się psychiatrycznie, co uniemożliwiło sądowi przeprowadzenie rozprawy – informuje Super Expres Jakub Majoch, menedżer piosenkarki.

Konieczne było skierowanie pozwanego na specjalistyczne badania psychiatryczne przez biegłych lekarzy sądowych. Sprawa została odroczona, a jej kolejny termin wyznaczono na koniec listopada – dodaje.

Jak myślcie, Nowak  powinien zostać  zamknięty w ośrodku dla psychicznie chorych?

źródło: Super Express, Wikipedia.pl

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Doda wysłała Ryszarda Nowaka do biegłych psychiatrów!

 • Szpital w Toszku

  Najwyższa pora leczyć psychiatrycznie Ryszarda Nowaka ze Szklarskiej Poręby. Pomawiał, oczerniał, dyskredytował już wielu ludzi, w tym Jurka Owsiaka, Dorotę Nieznalską, Peję, Dodę, Nergala Adama Darskiego, Sławomira Jaraszka, Bogusia Kacmajora, Mohana – wszyscy oni prowadzą jakąś działalność artystyczną, a także inne, często są antyklerykałami! A Ryszard Nowak jak się okazuje, od wielu lat leczy się psychiatrycznie, do pracy przynosi zwolnienia lekarskie L4 od psychiatry, że prawie go w robocie nie było, nawet na Radzie Miejskiej jak był radnym… Tylko urojenia i pomówienia produkuje w chorej głowie! Może trzeba tego kolesia od zwidów z szatanem w chorej głowie do zakładu zamkniętego wysłać na dłuższe leczenie przymusowe w ramach detencji sądowej? Ile można tolerować pieniactwo pospolite i wynurzenia psychozy alkoholowej ze Szklarskiej Poręby, w której wszyscy się śmieją z pana Rysia Nowaka, a na hasło Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i lista zespołów satanistycznych stukają się w czoło?

 • Polonia w Szwecji

  W 2009 roku Instytut Pamięci Narodowej opublikował materiały dotyczące rozpracowywania przez bezpiekę szczecińską środowisk opozycyjnych w okresie przed Sierpniem 1980 roku. To właśnie tam, oficjalnie pojawiło się nazwisko Ryszarda Nowaka, który pod pseudonimami „Krzysztof”, „Anka” i „Grej” był tajnym współpracownikiem SB.
  W 1981 roku Nowak znalazł się w Szwecji. Był członkiem Kongresu Polaków w Szwecji, w latach 1982-1984 jednym z redaktorów czasopisma „Słowo”, a później redaktorem naczelnym „Słowa Sztokholmskiego”. Ryszard Nowak (urodzony rzeczywiście w 1952 roku) w końcu wycofał się z aktywnego życia Polonii szwedzkiej. Został zdekonspirowany jako eSBecki bandyta…

 • Waldek O.

  Tak Rychu, obiecałem ci jak razem działaliśmy w Sztokholmie, że ci się kiedyś twoja kariera kapusia skończy i że skończysz jak ostatnie bydle! I gdzie ty jesteś teraz gnido? Ja żyję jak król w stolicy Szwecji a ty gnijesz na zadupiu i jesteś pośmiewiskiem całego świata. Hahahahahahaha, ten się śmieje kto się śmieje ostatni! Nie ma nic gorszego niż kapuś śmierdzący.

You must be logged in to post a comment.