,  

Doda wygryzła Górniak!

ImageMiały wystąpić razem w jednym programie, lecz tak się nienawidzą, że nie chcą razem pracować.


ImageMówimy o Edycie Górniak i Dodzie. Edyta Górniak ma szanse na pozostanie bez pracy. Najprawdopodobniej nie będzie kolejnej edycji Jak Oni śpiewają, gdyż nie ma zainteresowania programem. Za siedzenie w jednym odcinku jako juror, Górniak zgarnia 15 tysięcy zł. Gwiazda miała nadzieję, że złapie fuchę w kolejnym show, Fabryka gwiazd. Ale w tym programie ma też oceniać Doda, która powiedziała NIE!

Doda powiedziała – Albo ja albo Górniak! I podobno zastrzegła sobie, że nawet nie będzie przebywała w jednym budynku z Edytą, nie mówiąc już o wspólnej pracy w jednym programie. I tak fucha w Fabryce gwiazd przeszła Edycie koło nosa. Wiadomo, że producenci show pójdą za Rabczewską.

Górniak w małżeństwie również się nie wiedzie, odeszła od męża choć o rozwodzie nie chce słyszeć. Ale w końcu ma podobno kochanka, może ten ją utrzyma albo coś załatwi.

I tak się kończy kariera kapryśnej gwiazdki a na dodatek zarozumiałej. Może Edzia teraz zniknie nam z oczu za kilka lat znowu się pojawi , tylko w jakim charakterze tym razem? 

Historia lubi się powtarzać wszak.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.