, ,  

Doda wygrała z Grupą Operacyjną!

  Doda wygrała w sądzie apelacyjnym sprawę, która toczyła się przeciwko Grupie Operacyjnej i jego liderowi Mieszkowie Sibilskiemu. Chodziło o nazwanie Dody blacharą, już nie można jej tak nazywać.


To już trzecia sprawa sądowa w tym roku, którą Doda wygrywa. Z Grupą Operacyjną piosenkarka walczy od jakiegoś czasu. Poprzednie zakończenie sprawy nie zadowoliło Rabczewskiej, dlatego odwołała się od wyroku i wygrała. Nie wolno jej obrażać od tej pory a Mieszko ma nakaz przeproszenia jej za tekst piosenki "Podobne przypadki". Wokalista nazwał Dodę w piosence "blacharą", "żywym banerem", "blond billboardem" czy "osobą rżącą jak ogier".

Doda żądała też zadośćuczynienia w kwocie 20 tysięcy zł, ale  sąd orzekł, że nie podstaw do zasądzenia pieniężnego zadośćuczynienia.

Wczoraj w programie DDTVN gościem był Mieszko , a towarzyszył mi kolega z zespołu Ziemowit, który powiedział, o Dodzie, że jest pusta, głupia, wyciąga swoje prywatne sprawy publicznie i tym się promuje. Mieszko nie rozumie, jak sąd w Polsce może zabronić pisać dowolnych słów w piosence, to brak wolności artystów.

Doda ma prawo zachowywać się jak idiotka, ja mam prawo to oceniać, proste – powiedział Mieszko w DDTVN. Jak widzę kogoś, kto robi z siebie durnia w telewizji , kto świeci tyłkiem na  scenach w całej Polsce i każe siebie nazywać królową, dla mnie to jest śmieszne i będę zawsze to krytykował i ośmiewał bo tak czuje, poprostu i będę to robił.

Gdyby miał zrobić to jeszcze raz, zrobił by. Jeśli będzie musiał przeprosić to tak zrobi ale niczego nie żałuje. Mało tego w jego poglądach wspierał go Wojtek Jagielski, który powiedział, że też by postąpił podobnie i podziela opinię Sibilskiego o Dodzie.

Jagielski powiedział- No trudno najwyżej mnie zwolnią z TVN, Sibilski – nie martw się zatrudnię Cię w Grupie Operacyjnej.

Cały wywiad możecie zobaczyć w DDTVN.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.