, ,  

Doda Walentynki spędzi z Adamem

Michał Pieściuk/Kapif

A Gawlińskiego ma centralnie gdzieś.

Jakiś czas temu Robert Gawliński powiedział w jednym z wywiadów , że Doda promuje się dzięki chorobie swojego narzeczonego. Przypomnijmy [Gawliński twierdzi, że Doda promuje się dzięki chorobie Nergala!]. Dziennikarz Takie jest życie wrócił do tematu i zapytał Dodę,czy zamierza coś z tym zrobić?

Jest miło, jak się robi coś nie dla siebie, tylko dla innych i fajnie, jak ktoś to dostrzega. Jednak, jak dzieje się tak, jak zazwyczaj się dzieje, że wszyscy cię opluwają i szukają jakichś złych intencji, to to nie robi na mnie już wrażenia. Jestem przyzwyczajona do tego, po prostu robię swoje i jestem konsekwentna. Przykro mi, ale nie usłyszysz ode mnie żadnych przesłań ani miliona słów, które spowodują, że zrobi im się głupio. Od jakiegoś czasu, a konkretnie od dziesięciu lat, wszystkich, którzy mnie krytykują, mam centralnie gdzieś.

Piosenkarka ucięła spekulacje na temat rozpadającego się związku z Nergalem i zapytana gdzie i z kim spędzie Walentynki odpowiedziała:

Oczywiście razem z Adamem. Pamiętam, jak opowiadałam o tym we wrześniu w Opolu i wszyscy się ze mnie śmiali, a właściwie kiwali głowami z politowaniem. Ale ponieważ jestem czarownicą, no to wyczarowałam to i rzeczywiście ten dzień będzie należał tylko do nas. Co prawda, nie będziemy jakoś hucznie świętować, bo nie możemy pokazywać się w miejscach publicznych ze względu na infekcje. Adam też nie może opuszczać kraju ani latać samolotem póki co, natomiast na pewno będziemy razem.

Wywiad przeprowadzono zanim Adam trafił ponownie do szpitala.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.