Doda w torcie na otwarciu „Celebrities”

Czerwony dywan, blask fleszy i gwiazdy – już niedługo w samym sercu Krakowa glamour zagości na stałe. Swoje podwoje otwiera Celebritites Cocktail & Music Club, nowy ekskluzywny klub dla ludzi o wyrafinowanym smaku i niebanalnym guście. Wytworne 3 poziomowe wnętrze w stylu lounge & fashion, ekskluzywny cocktail bar i dancefloor – to propozycja dla wymagających, którzy szukają nowości na klubowej mapie Krakowa.

Celebritites Cocktail & Music Club jest kolejną szansą dla stolicy Małopolski na zaistnienie na klubowej mapie Polski. CMC, bo tak brzmi skrócona nazwa klubu powstał specjalnie  z myślą o tych, którzy oprócz wyśmienitej zabawy, cenią sobie wielkomiejski zgiełk i splendor. To również klub dla wszystkich, w których budzi się czasami potrzeba, by błyszczeć, uwodzić i być glamour.

Zachowany w kolorze białym klub dzieli się na trzy poziomy. Poziom 0, czyli strefę smaku, urzekającą pięknem luster w barokowych ramach i świateł zamkniętych w kryształowych żyrandolach. Poziom -1 – strefę wzroku, czyli nowoczesny, przeszklony lounge room w wyjątkowy sposób łamiący dwuwymiarowość brukowanych alejek europejskich miast i poziom -2, na którym znajduje się strefa dźwięku, którą stanowi przestrzenny parkiet i DJ-ka rozświetlone białym światłem. W CMC znajdują się  2 vip roomy i 3 bary  –  po jednym na każdym poziomie.

Uroczyste otwarcie klubu nastąpi 26.02.2011. Gościem specjalnym otwarcia będzie Doda. Impreza ma charakter zamknięty, tylko na zaproszenia. Szansa zdobycia zaproszeń na to wielkie otwarcie istnieje m.in na oficjalnym profilu Celebritites na Facebook, gdzie organizatorzy poprzez konkursy będą rozdawać zaproszenia i karty klubowe oraz z każdym dniem odsłaniać kulisy otwarcia klubu.

Szczegóły otwarcia:

Wydarzenie:

„Blask szminki i luksusu, czyli wielkie otwarcie Celebritites Cocktail & Music Club“

data. 26.02.2011 r.

godz. 20:00

Adres: ul. Mikołajska 11, Kraków

Gość specjalny: Doda

O muzyczny smak zadbają: Dj Pablo da Silva (z duetu 5th Element) oraz Dj. S. Lejman.

W programie: pokazy barmańskie znanego w Krakowie Artura Piasta, konkursy i promocje oraz wielki tort z niespodzianką.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.