,  

Doda w szpitalu- koncerty odwołane!

 Szok dla fanów? Niestety to prawda. Miało być głośno , ostro nie będzie nic. Odezwał się Dody kręgosłup.


Pokazaliśmy Wam zdjęcia i urywki z pierwszego dnia trasy koncertowej Dody ROCK'N'ROLL PALACE TOUR. Niestety reszta jest na razie odwołana. Fani z Międzyzdroi nie obejrzą w zaplanowanym czasie występu swojej idolki. Doda wczoraj wieczorem na swojej stronie wrzuciła informacje o odwołaniu koncertów.

MOI KOCHANI FANI

Niestety stała się rzecz najgorsza…

Dzisiaj rano doznałam kolejnego urazu kręgosłupa, który tymczasowo mnie unieruchomił i uniemożliwił mi dzisiejszy występ. Tym bardziej jest mi przykro, że wiele serca włożyłam w tą trasę i nie mogłam doczekać się, kiedy zaprezentuje Wam moje niespodzianki i spotkamy się wszyscy na koncercie.Przeszła mi taka myśl przez głowę, żeby mimo wszystko obojętnie w jakim stanie, wyjść na scenę. Chciałabym jednak, żeby to miejsce przynosiło mi i Wam tylko i wyłącznie radość, a oglądanie mnie w tak żałosnym stanie nie należałoby do najprzyjemniejszych.

Przepraszam Was bardzo za, oby chwilową, niedyspozycję. Jest to moja dolegliwość, która pojawia się nagle i po prostu muszę się nauczyć z nią żyć. Mam nadzieję, że tą beznadziejną sytuację szczególnie zrozumie te kilka tysiecy Fanów zgromadzonych w Międzyzdrojach. Jadę teraz do szpitala i marzę o tym, aby jak najszybciej postawić się na nogi.

Wasza DODA

No cóż, z kręgosłupem to nie żarty, powinna na siebie bardziej uważać. yczy szybkiego powrotu do zdrowia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.