,  

Doda w rozpaczy! Co się stało?

Aleksander Majdański / newspix.pl

Ona nie potrafi być sama. Od lat zawsze miała przy sobie jakiegoś oddanego mężczyznę – męża, przyjaciela, narzeczonego. Teraz, gdy od kilku miesięcy zmaga się z samotnością,  Doda  jest w coraz gorszym nastroju. – Nie daje sobie z tym rady – mówi nam osoba dobrze znająca wokalistkę

 

– Dorota źle się czuje. Ona po prostu potrzebuje mieć obok siebie kogoś, z kim będzie mogła porozmawiać, do kogo będzie mogła się przytulić – mówi  rozmówca Faktu. Piosenkarka, wbrew pozorom, jest osobą bardzo uczuciową. Jej sceniczna poza, pełna wyzywających elementów, czasami wręcz wulgarna, kończy się, gdy przebrzmią ostatnie akordy granych przez nią koncertów. A potem zaczyna się normalne życie…

W tym życiu dla Dody mężczyźni zawsze byli bardzo istotni. – Ona zawsze kocha mocno,  jej związki były pełne emocji, a Doda mogła liczyć na swoich facetów. Nie zawsze, bo zdarzały się też słabsze momenty, ale ktoś przy niej był. Teraz jej tego bardzo brakuje – mówi  informator.

Bo gdy Doda kocha, to całą sobą. Jej małżeństwo ze znanym piłkarzem Radosławem Majdanem  było prawdziwym uczuciowym wulkanem. Nie brakowało w nim sprzeczek, kilka razy dochodziło do rozstań, rozwód odbywał się w świetle reflektorów, ale było też mnóstwo momentów, w których zaczynająca swą wielką karierę wokalistka mogła liczyć na męża.

Związek i narzeczeństwo z Adamem „Nergalem” Darskim miał dramatyczny przebieg, bo znany muzyk ciężko zachorował, a gdy – również dzięki wysiłkom Dody – wyleczył się, rzucił piosenkarkę. Przy Nergalu jednak Doda promieniała. Nie kryła, że obecność muzyka przy niej pomaga jej we wprowadzeniu kariery na nowy etap. Na to już jednak teraz nie może liczyć…– Dorota spotyka się z kilkoma facetami, ale towarzysko. To tylko namiastka związku – mówi znająca ją osoba. – Jest smutna. Czuć, że to dla niej ciężki okres – dodaje. Czy znajdzie się ktoś, kto pocieszy królową i sprawi, że na jej twarz znów wróci szeroki uśmiech?

Zobacz też:Wiśniewski i Tajner: Awantura o wesele!

 

 

Aleksander Majdański / newspix.pl

 

 

Damian Burzykowski / newspix.pl

Marcin Kokolus / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Przemek Sikora / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.