,  

Doda w Opolu (video)

 Na taki występ wszyscy długo czekali. Próby przed byłym tylko kroplą w morzu tego co zobaczyli widzowie na festiwalu w Opolu.


Całe show rozpoczęło się od piosenki Wojciecha Młynarskiego, Jesteśmy na wczasach. Nagle na scenę wkroczyła Doda z miotaczem ognia mówić:

Koniec z panną Krysią, od dziś jest tylko panna Doda!

Na pierwszy plan poszła nowa piosenka Bad Girls, po tym występie Doda zniknęła w piramidzie, która zaczęła płonąć. Nagle znalazła się w klatce po drugiej stronie sceny i wykonała utwór My way or no way. Piosenkę śpiewała do płonącego mikrofonu. Później poszły piosenki  SzansaNie daj się, podczas której popsuł się mikrofon . Artystka obróciła zdarzenie w żart i zaczęła od nowa. Nie obyło się bez specjalnego ogłoszenia.

Korzystając z okazji, że tu jestem, chciałabym powiedzieć, że mój narzeczony jest bardzo chory. Ale nie tylko on, jest mnóstwo osób chorych na białaczkę. Co godzinę ktoś nowy choruje na białaczkę, a dawców jest niewielu Każdy z nas może pomóc. Nie kosztuje to ani dużo wysiłku, ani pieniędzy. Właściwie nic. Wystarczy wypełnić formularz na stronie dkms.pl

W końcu przyszedł czas na piosenkę Anny Jantar, do której został zmieniony refren. Była to dedykacja dla wszystkich chorych na białaczkę i dla Adama.

Adaś, to dla ciebie! Trzymaj się!

Zobaczcie występ Dody,

{youtube}uR3WRdLijaU{/youtube}
{youtube}n7Cxdiu2XgY{/youtube}
{youtube}xWG5N_n_oOE{/youtube}VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.