,  

Doda w ogłoszeniach prostytutki

ImageW Austrii jedna z prostytutek dała ogłoszenie do wiedeńskiej gazety z ogłoszeniem, wiadomo jakim i dodała do niego zdjęcie Dody !


ImageNa jednym z austriackich portali z ogłoszeniami erotycznymi Super Expres namierzył panią o imieniu Sheila. Kobieta kusiła panów dużymi piersiami i wypiętym tyłeczkiem. Problem w tym, że te wdzięki należą do naszej Dody, a zdjęcia pochodzą z sesji dla polskiego magazynu dla panów.

Obok telefonu i adresu agencji Sheila w swoim anonsie przedstawia się jako żądna życia 22-latka. Podniecająca uwodzicielka z jędrną jak jabłko pupą. Aby zachęcić chętnych erotycznych wrażeń mężczyzn, dziewczyna kusi swoimi łóżkowymi umiejętnościami, oferując miłość francuską oraz gotowość do eksperymentów z erotycznymi gadżetami. Na dodatek chwali się swoim apetycznym, twardym biustem.

SE postanowił skontaktować się z panią Sheilą. Portal liczył raczej, że ktoś powie , że to głupi żart jest, ale niestety.  A okazało się, że Sheila-Doda naprawdę istnieje.

Dziewczyna niestety nie znała angielskie, ale oddała słuchawkę koleżance i SE umówił się na wizytę, skrupulatnie informując o kosztach przygody z blondwłosą pięknością. – 100 euro za pół godziny. Za godzinę 150 – powiedział słodki głos kobiety w słuchawce.

W cenę wliczono wszystkie erotyczne zachcianki mężczyzn, kajdanki, pejcze czy wibratory.
 Super Expres zapytał również o wygląd dziewczyny przed spotkaniem, koleżanka zapewniała, że tak jak na zdjęciu. Zostały również podane terminy, kiedy podróba Dody przyjmuje. Od poniedziałku do piątku od 9 do 21, natomiast jeśli ktoś się zdecyduje na spotkanie z podrabianą Dodą w sobotę, musimy wyrobić się do godziny 18. W niedzielę marna kopia królowej naszej sceny nie pracuje.

Doda poda prostytutkę do sądu? Apropo SE, szkoda, że nie pisze do końca czy w końcu poszli na tę randkę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.