,  

Doda uczy się tańczyć!

ImageDoda wystąpi na Festiwal Hit w Sopocie, ale tym razem nie tylko będzie śpiewać.


Doda ma pokazać wielkie show w Sopocie. Do jej występu przygotowuje ją sam Agustin Egurrola. Tak więc zobaczymy tańczącą Dodę.

W Warszawie zrobiło się głośno od plotek, że Doda miałaby wystąpić w show Taniec z Gwiazdami. Skąd takie plotki? Teraz plotka zrobiła się jeszcze gorętsza.  Dodę widziano wczoraj jak wchodziła do Egurrola Dance Studio przy ul. wirki i Wigury w Warszawie. Ubrana na sportowo, w ręku trzymała buty do tańca i była tak szczęśliwa, jakby spełniały jej się najskrytsze marzenia.

Po wejściu na salę treningową założyła ochraniacze na kolana. A potem zaczęła pląsać po parkiecie. Widać było, że taniec sprawia jej ogromną radość. Bawiła się tak wyśmienicie, że z Agustinem Egurrolą , tancerzem i choreografem, zaczęła podrygiwać nawet na schodach przed jego szkołą – donosi Super Express.

Doda w ten sposób przygotowuje się do występu na Festiwal Hit w Sopocie. Rozmowy co do jej udziału w show Taniec z gwiazdami, prowadzone są już od 3 edycji programu i na razie nici z tego. Sablewska powiedziała, że teraz piosenkarka przygotowuje się do swojej nowej płyty i nie ma możliwości by skakała na parkiecie w TVN-owskim show.

 Może w następnej edycji? Chętnie popatrzymy jak jedyna królowa wywija na przykład Tango albo … Cha Cha.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.