Doda trafiła do szpitala!

Michał Rozbicki / newspix.pl

Swój pierwszy występ w Sopocie da na siedząco!

Doda od kilku lat ma problemy z kręgosłupem. Mimo przeciw wskazań  lekarzy piosenkarka cały czas nosi wysokie obcasy. W piątek podczas prób tanecznych przed jednym z koncertów Doda zasłabła.

Piosenkarkę prosto z prób zawieziono na badania do Carolina Medical Center, kliniki specjalizującej się w medycynie sportowej a następnie do podwarszawskiego Józefowa, gdzie czekał już na nią rehabilitant – pisze jeden z portali.

Pomoc rehabilitacyjna okazała się niewystarczająca i piosenkarka trafiła do szpitala.

Po godzinie 22 gwiazda trafiła do Szpitala Bródnowskiego. Tam założono jej na kręgosłupie blokadę. Po zabiegu Doda pojechała do domu – pisze tabloid.

Dziś  Doda podczas koncertu w Sopocie ma siedzieć, nie miała zamiaru go odwoływać.

Na swojej stronie napisała:

Ze względu na ostre przeciążenie kręgosłupa, od intensywnych prób przed Top Trendy, dzisiejszy koncert zagram, PIERWSZY RAZ W ŻYCIU, siedząc. Mimo zastrzeżeń lekarzy i kategorycznego zakazu wstawania z łóżka, nie zawiodę swoich Fanów ani dziś, ani jutro. NAKRĘCAM się pozytywnie i nie mogę doczekać się festiwalu w Sopocie! Zagram na nim 40 minutowy set. Połowę numerów z T7T i na prośbę stacji i producentów połowę starszych hitów.
Bądźcie ze mną! Módlcie się dziś do „ołtarzyka”, żebym jutro była prosta, jak strzała centaura, silna jak minotaur i pełna gracji, jak nimfa.
Elfy z Wami!
DODA

Wczoraj miała jeszcze jechać na koncert do Gostynia.

Jak będzie dziś?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Doda trafiła do szpitala!

You must be logged in to post a comment.