,  

Doda tłumaczy się z krytyki Kac Wawa

Ktoś jej kazał?

Doda nagrała tytułową piosenkę do najnowszej komedii Kac Wawa. Piosenkarka  otworzyła uroczyście premierę filmu a po  niej nie powiedziała , że twórcy potraktowali team zbyt dosłownie a jej mama była filmem zgorszona.

Ja jednak nie widzę w ten sposób stolicy, jak w filmie „Kac WAWA”, czyli od strony dziwek i k… wiarzy! Widzę w niej o wiele więcej ciekawszych historii – dodała.

Komuś widocznie słowa piosenkarki przeszkadzały bo wczoraj na jej stronie pojawiło się wyjaśnienie.

Film i piosenka zebrały entuzjastyczne opinie wśród wszystkich zaproszonych gości. Tuż po projekcji DODA udzieliła nawet kilku wywiadów, zachęcając wszystkich do obejrzenia tej komedii. Niektóre media rozpowszechniły jednak kompletnie nieprawdziwą informację mówiącą, że skrytykowała film „Kac Wawa”, cytując wyjęte z kontekstu zdanie o jego dosłowności. Jak stwierdziła DODA w jednym z tych wywiadów, wybierze się na ten film po raz drugi, tym razem bez rodziców, przy których niezręcznie jej było oglądać niektóre sceny. I Wam również polecamy tę zwariowaną komedię, która do kin w całej Polsce trafi już 2 marca! – czytamy w oświadczeniu.

Doda ma zakaz wypowiadania tego co myśli i się na to zgodziła?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.