,  

Doda szykuje się na podbicie USA

Kapif

Nagrywa piosenki w dwóch językach, polskim i angielskim.

Doda ostatnio z piosenką Bad Girls znalazła się na na 9 miejscu listy światowej, to napędziło ją energią do dalszego działania. Siedzi w studio i kończy swoje nowe dzieło.

Poważnie myślimy o Stanach Zjednoczonych. To najważniejszy światowy rynek – mówi nam menedżer Dody, Jarosław Burdek. – Najpierw musimy jednak nagrać świetną płytę. Premiera już na wiosnę – dodaje.

Nowy album nie będzie miał nić z amerykańskich gustów, będzie to coś z najwyższej półki. Jednak artystka nie zaprosiła do współpracy amerykańskich specjalistów.

– Nie przesadzajmy ze specyfiką rynku amerykańskiego. Dobra muzyka wszędzie jest odbierana tak samo. Nie trzeba jechać do USA, by nagrać przebojową płytę. Świetni specjaliści są również w Wielkiej Brytanii, Szwecji lub Holandii – tłumaczy Burdek.

Piosenka piosenką a co z angielskim w rozmowie? W końcu gdy ktoś będzie chciał zrobić wywiad z Dodą, może wyjść jak Ewa Minge, która próbowała swoich sił prze amerykańskim kamerami a wyszło jak wyszło.

Człowiek uczy się przez całe życie.  Doda musi pracować i rozwijać swoją angielszczyznę – przyznaje Burdek.

Podobno ma już dość dobrze opanowany angielski i dlatego nagrywa w nim swoje piosenki a my uważamy , że śpiewanie a mówienie to są dwie różne sprawy i nie mają nic ze sobą wspólnego.

Kiedy Maja Sablewska byłą jeszcze menadżerką Dody, były razem w Stanach. Po powrocie, Doda chwaliła się, że będzie nagrywała z  Kanye Westem a dokładnie w jego studio nagraniowym. Wszystko t były kłamstwa.

– To są bajki opowiadane przez  poprzednią menedżerkę i nie będę tego komentował – odpowiada Burdek.

Zobacz też: Mozil wreszcie kupił telewizor

źródło: Fakt.pl

Bogdan Hrywniak / newspix.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.