, ,  

Doda straciła pracę!

ImageNo i doigrała się. TVP TVP zawiesiła współpracę z Dodą za słowa jakie wypowiedziała o biblii.


TVP zawiesiła swoją współpracę z Dorotą Rabczewska, za słowa jakie wypowiedziała o biblii a tym samym uraziła uczucia religijne chrześcijan.

Wszystko poszło o słowa ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła, które w jednym z wywiadów powiedziała artystka. Gdy zapytano ją o kim mówi, odpowiedziała, że o tych wszystkich gościach którzy spisali te wszystkie niesamowite historie (biblijne).

W związku z wypowiedziami prasowymi Pani Doroty Rabczewskiej, dotyczącymi autorów Biblii, Telewizja Polska podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu współpracy z piosenkarką. Telewizja Polska S.A. jako nadawca publiczny jest zobligowana ustawowo do podejmowania działań mających na celu kształtowanie szacunku, zrozumienia i dialogu między ludźmi różnych wyznań. Niedopuszczalne jest więc, aby w programach TVP występowały osoby, których publicznie głoszone opinie noszą znamiona wypowiedzi obrażających uczucia chrześcijan – napisał w oświadczeniu przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl Wojciech Bosak, dyrektor biura zarządu TVP.

Tym samym  Doda nie wystąpi 23 sierpnia w Bydgoszczy, gdzie ma się odbyć koncert, Hity na Czasie.

Jak na razie Sablewska menedżerka skandalistki ,nie chce się wypowiadać o zajściu, gdy dostanie stosowny papierek, zabierze głos.

Na swoim koncie Doda zebrała zerwanie TVP, doniesienie do prokuratury, czego jej jeszcze brakuje do kolekcji?

TVP nie pierwszy raz ma kłopot z Dodą.

W 2007 r. Komisja Etyki TVP jako "wulgarne" i "obsceniczne" oceniła zachowanie Rabczewskiej, która była wówczas jurorką w programie TVP2 "Gwiazdy tańczą na lodzie". W jednym z odcinków programu widzowie mogli wówczas usłyszeć dialog między Dodą, a jednym z uczestników programu Przemysławem Saletą: "Saleta ciągnij fleta"; "Doda zrób mi loda".

Tysiące wiernych żąda przeprosin Dody, ta jednak powiedziała NIE.

Wolność słowa ponad wszystko! – w rozmowie z Super Expressem stawia twardo sprawę Doda.

Tak więc aby do przodu. Jeszcze parę takich wybryków i w historii będzie zapisana jako największa  skandalistka wszechczasów. Jej wybryk już jest największym skandalem roku.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.