,  

Doda straciła menadżera

Do było do przewidzenia.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Jakub Majoch ma zamiar przestać pracować od Dody. Plotka się sprawdziła. W mediach pojawiło się oświadczenie Majocha.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 29.12.2011r. zakończyliśmy współpracę managerską z Dorotą Rabczewską. Bardzo dziękujemy Dodzie za wyjątkowe doświadczenia, szczerze doceniając Jej ogromny talent i niezwykłą osobowość. Bywały różne chwile, jedne były radosne, inne mniej przyjemne. Wraz z Artystką staraliśmy się być częścią zespołu, który kompetentnie wypełniał powierzone mu zadania. W najbliższym czasie QM Music swoje plany koncentruje przede wszystkim na działalności wydawniczej, która stanowi podstawę naszej pracy. W nadchodzącym 2012 roku życzymy Dodzie spełnienia wszelkich planów, realizacji marzeń oraz rozwoju Jej kariery w Polsce i zagranicą. Dziękujemy także rodzinie Dody, która obdarzyła nas dużym zaufaniem, przyjaciołom a przede wszystkim Jej fanom, którzy mocno nas wspierali!

Doda coś nie ma szczęścia do menadżerów. Najpierw rozstała się z Mają Sablewską, tę zamieniła na Jarosława Burdka. W końcu Jakub Majoch wytrzymał kilka miesięcy. Myślicie, że po nowym roku Doda będzie miała nowego menadżera a jeśli tak, to kto nim będzie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.