,  

Doda spędziła Walentynki z Nergalem

Michał Pieściuk / newspix.pl

Komuś zależy by zniszczyć ten związek, komu?

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się plotka, że związek Dody i Nergala już nie istnieje, że to tylko medialny pokaz , wszystko dla reklamy.

To jakaś bzdura – krótko skomentował Faktowi menedżer Dody, Jarosław Burdek.

Rabczewska w ostatnim czasie była poważnie przeziębiona, nie mogła się więc spotkać ze swoim ukochanym, który po przeszczepie szpiku kostnego nie mógł się spotykać z ludźmi chorymi. W dodatku Nergal wrócił do szpitala z powodu zatrucia, na szczęście było to zatrucie niegroźne i lider Behamoth juz jest u siebie w domu w Gdańsku.

W ubiegły poniedziałek Adam wyszedł ze szpitala i od tamtej pory przebywa w swoim mieszkaniu w Gdańsku. – Zatrucie nie okazało się groźne. Adam Darski jak każdy chory po przeszczepie nadal jest pod naszą ścisłą obserwacją i musi się stawiać co jakiś czas w szpitalu. Raczej nie może się jeszcze spotykać z innymi ludźmi i musi na siebie uważać – powiedział Faktowi prof. Andrzej Hellman  z gdańskiej kliniki, w której leczy się Nergal.

Wczoraj w Dzień dobry TVN podano informację,  że Doda po koncercie w Starogardzie Gdańskim pojechała prosto do ukochanego i wspólnie spędzili Walentynki.

Zobacz też:Kasia Dowbor dostała program w TVP2! Będzie o…

źródło: Fakt.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.