Doda składa kondolencje rodzinom ofiar katastrofy!

 Doda miała to szczęście, że mogła poznać parę Prezydencką na Balu dziennikarzy. Dziś pewnie powie, że to był dla niej wyjątkowy moment, którego nie zapomni, w końcu uściskała Prezydenta i pocałowała go. Wtedy media nieprzychylnie opisywały ten gest. Dziś to ona może powiedzieć –To ja miała tę przyjemność , nie Wy. I będzie miała rację.


Na swojej stronie internetowej Doda wyraziła żal ze straty jaka nas wszystkich spotkała i wraziła współczucie rodzinom zmarłym.

Dziś rano obudziła nas ta koszmarna wiadomość o katastrofie samolotu, którym lecieli członkowie rządu oraz para prezydencka. Niech spoczywają w pokoju.

 Jeszcze niedawno się z nimi widziałam… Wspominali o swojej córce, która jest w moim wieku. Nie wyobrażam sobie, co może teraz czuć… W imieniu swoim, swojej ekipy i fanów chciałabym złożyć niezwykle szczere wyrazy współczucia wszystkim rodzinom zmarłych w tej katastrofie. Wiem, że w pewnym sensie są to tylko słowa…W głębi serca mam nadzieję, że to wstrząsające wydarzenie zjednoczy nas wszystkich nie tak gołosłownie, jak po śmierci papieża Jana Pawła II i uzmysłowi nam, że wszyscy jesteśmy równi wobec losu. Wierzę, że ta tragedia wyzwoli w nas więcej życzliwości w stosunku do siebie i ograniczy często niepotrzebne słowa krytyki, zawiści i nieuzasadnioną agresję – napisała na swoim blogu kilka godzin po tragedii piosenkarka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.