, ,  

Doda sięgnęła DNA!

Kompletnie się rozkleiłam.

Doda i Błażej Szyszkowski wzięli udział w sesji zdjęciowej dla Vivy. Pokazaliśmy Wam okładkę ale w magazynie jest dużo więcej nagich zdjęć pary. Zastanawialiśmy się, czy przypadkiem para nie pomyliła magazynów.

Błażej i Dorota udzielili wywiadu w którym bardzo szczerze opowiedzieli o swoim związku o jego początkach. Wywiad w formie rozmowy, niektóre fragmenty.

Doda: Na początku mi się nie podobałeś. Może dlatego, że byłam wtedy bardzo zraniona. Miałam serce rozerwane na strzępy. Był taki moment, kiedy sięgnęłam dna. Byłeś tego świadkiem – pamiętasz? Kompletnie się rozkleiłam.

Błażej: Zadzwoniła do mnie zapłakana. Powiedziałem, że wsiądziemy do samochodu i będziemy jeździć całą noc.

Doda: Zrobiłam z siebie kretynkę, jak z wenezuelskiej telenoweli. Prawie odbiłam sobie pięści na kierownicy, waliłam w nią jak głupia i ryczałam...

Błażej: Płakałaś, bo twój eks przedstawił w towarzystwie swoją nową dziewczynę.

Doda: Nie mogłam zrozumieć, że minęły dwa miesiące, a on po prostu przyprowadza nową laskę. Złamało mi to psychikę. Chyba od tamtej spowiedzi w samochodzie tak naprawdę jesteśmy razem. Coś się skończyło, by mogło zacząć się coś lepszego.

 

Jest też temat Stanów, w którym uparcie twierdzą, że już niedługo tam wylecą. Piosenkarka mówi o karierze za Oceanem.

Doda: Nie chcę być drugą Madonną. Jeśli podbiję, to jako Doda i w swoim czasie. Nie mam parcie na karierę. Na pewno Błażej zarobi na willę z basenem na wzgórzach Hollywood. Zawsze chciałam tak żyć.

Błażej: Ja mam tam wielu kumpli jeszcze od czasów, gdy chodziłem do szkoły tańca na Broadwayu. American dream.

Jak długo przetrwa ten związek? Nie macie wrażenia, że robią wszystko na pokaz?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.