, ,  

Doda ruszyła na wojnę!

 Nowak nie odpuszcza Dodzie, chce zablokować jej koncerty!


Tego jeszcze nie było. Ryszard Nowak nie ma szczęścia do wygranych spraw sądowych z Dodą i Nergalem, próbuje więc inaczej z nimi walczyć. Teraz próbuje zablokować cześć tras artystce, twierdząc, że to samo zło. Jeśli tak uda mu się to zrobić, Doda może być stratna nawet 100 zł. Dlatego Rabczewska pozwała Nowaka!

Pani Rabczewska zgłosiła do prokuratury doniesienie o popełnieniu wykroczenia wobec niej przez Ryszarda Nowaka – art. 212 k.k. Od 12 maja do momentu złożenia pozwu oskar-żony pomawiał Dodę o to, że podczas swoich koncertów kpi z uczuć religijnych chrześcijan, co może ją poniżyć w oczach opinii publicznej i utrudnić jej wykonywanie zawodu – informuje Super Express Anna Lesiak, adwokat reprezentująca piosenkarkę.

Nowak nieustraszony woła:

Niech mnie pozwie. Czekam na to! Sprawa Dody i Nergala (narzeczony piosenkarki – przyp. red.) to są sprawy historyczne. Jakikolwiek byłby wynik tej sprawy, to przejdzie to do historii i będzie drogowskazem dla innych artystów, jak daleko można pójść – mówi "Super Expressowi" Nowak i dodaje: – Ja się spodziewam, że oni będą mnie ciągali po sądach i raz oni, a raz ja wygram.

Nowak w zachodniopomorskim słał pisma, głosił niemal kazania by zatrzymać koncert Dody. Nie udało mu się.

Nie rozumiem tego. Koncerty Dody to maksymalna dawka pozytywnej energii. Nie ma mowy o obrażaniu czyichkolwiek uczuć religijnych. Doda serdecznie zaprasza pana Nowaka na koncert, bo na pewno na żadnym nie był. Niech przekona się sam – mówi Jarosław Burdek, menedżer Doroty, ale dodaje stanowczo: – Nikt jednak nie będzie jej bezkarnie pomawiał. Nie odpuścimy. Tu chodzi o dobre imię Dody.

Nowak na to:

– Nigdy nie byłem na jej koncercie. Powiem tak: Doda jest przeciętną piosenkarką, gdyby U2 przyjechało, tobym poszedł .

Nie macie wrażenia, że Ryszard Nowak przypomina egzorcystę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.