,  

Doda robi karierę … w sądach! (video)

 Wczoraj odbyła się rozprawa w Zielonej Górze Dody przeciwko Grupie Operacyjnej.


Była to już kolejna rozprawa w tej sprawie. Poszło o tekst piosenki Podobne przypadki  i słowa Stary, stary zostaw blachary, to jest masakra. Zdaniem Dody to naruszyło jej dobra osobiste. I sprawa wylądowała w sądzie.

Za obrażenie , Doda żąda 20 tysięcy zadośćuczynienia. Doda pojawiła się w sądzie uśmiechnięta, zadowolona. Zwróciła uwagę wielu ludzi i przyciągnęła ich jeszcze więcej.  W sądzie pojawiła się z Mają Sablewską.

Kontrowersyjny utwór powstał ku czci rozwodowi Majdana z Dodą. Autor chciał pocieszyć słowami piosenki Radka, którego zostawiła piosenkarka.

Na słowa Bo wstyd mieć dziewczynę która rży jak ogier , Doda powiedziała- Burak, rośnie w ziemi, jest słodki, robi się z niego cukier, i wtedy nie jest obraźliwy .

Maja Sablewska podczas przesłuchania powiedziała, że Grupa Operacyjna taką piosenką promowała swoją najnowszą płytę a jej podopieczna została wykorzystana , do tego dochodzi wykorzystany wizerunek artystki.

Mieszko powiedział w swoich tekstach parodiuje wiele osób, nie tylko Dodę. Wskazywał na polityków oraz np. Michała Wiśniewskiego, o których śpiewa i nie oszczędza krytyki.

Mieszko wyjaśniał, że kariera Dody jest zbudowana właśnie na skandalu. Podkreślał, że tekst piosenki powstał po tym, jak zobaczył on wulgarne wystąpienia piosenkarki w telewizji. Doda oraz jej manager przyznali, że jedynym skutkiem tekstu Grupy Operacyjnej był żal Dody i złe przeżycia w trudnym dla niej okresie rozwodu z Radosławem Majdanem.– czytamy w Gazecie Lubuskiej.

Mieszko miał też użyć słów rży jak koń o Dodzie, na co raper tłumaczył, że to przez jej tropikalny śmiech. Przyznał się jednak, że użył takich słów określając Dodę jak śladowe ilości mózgu.

Wyrok będzie ogłoszony 10 listopada.

{youtube}O1x1yQALa9o{/youtube}gazeta lubuska

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.