, , ,  

Doda świadkiem w sądzie przeciwko Majdanowi?!

 Radosław Majdan długo nie odczepi się od firmy Taboo , dla której reklamował prezerwatywy.


Na początku kwietnia w sądzie w Warszawie rozpoczęła się sprawa sądowa Radka Majdana przeciwko firmie Taboo, która wykorzystała wizerunek bramkarza a także wytatuowanej Dody na ramieniu Radka w reklamie prezerwatyw.

Sprawę Radzio skierował do sądu w chwili, kiedy miał nadzieję, że Dorota jeszcze mu wybaczy zdradę jakiej się dopuścił. Niestety ich związek się zakończył a sprawa sądowa pozostała. Teraz Majdan ma aż trzy sparwy w sądzie. Jedna przeciwko Taboo, od której chce 200 zł odszkodowania, druga jest przeciwko Majdanowi. Firma chce od niego 250 zł. A trzeci:

Przygotowujemy też kolejny pozew przeciwko panu Majdanowi – twierdzą prawnicy firmy. Przygotowując kampanię reklamową ponieśliśmy duże koszty, które jesteśmy w stanie precyzyjnie wyliczyć.

Na żywo twierdzi, że może chodzić o kwotę miliona zł! Taboo chce na świadka powołać Dodę! Radek ma nadzieję, że Dorota nie będzie zeznawała przeciwko niemu.

Nie sądzę, żeby Doda była przeciwko mnie, bo sama miała konflikt z Taboo – mówi optymistycznie w rozmowie z tabloidem. Uważam, że firma wezwała ją na świadka po to, by wzniecić rozgłos wokół sprawy.

Myślicie, że Doda będzie trzymała stronę Radka?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.