,  

DODA puściła BETA!!!

ImageMówicie, że Sara May popiera Dodę, że niektórzy z czytelników źle czytają bazgroły Sary May? Chyba jednak nie jest tak do końca.


Niestety, mamy dla Was złą wiadomość , Sara May jedzie po Dodzie bez cienia wątpliwości. Tylko czekać aż Doda weźmie odwet, no chyba , że nie zejdzie do poziomu słynnej krytyczki.

Oto co May napisała o Dodzie i jej ostatniej piosence.

Doda puściła BETA!

Inaczej nie można nazwać nowej piosenki Dody do której kręci teledysk jak WIELKI BET. Tak jak w przypadku singli ”Nie daj się”, ”Szansy” czy dużo starszej ”Dżagi” nie ma sensu się czepiać, bo to kompozycje wpadające w ucho, temperamentne, przebojowe i z charakterkiem, mające jakiś tam „Dodowy” styl i polot. W kompozycjach tego typu Doda czuje się dobrze i to słychać.

Natomiast ballady wymagają większej wrażliwości i umiejętności technicznych. W „wolnych” wychodzą braki. Nie wystarczy się drzeć od początku do końca. Liczą się subtelności i kunszt. Doda śpiewa nowy singiel ”Rany” prostacko.

Ktoś kto jest inteligentny powinien interpretować treść w sposób mądry a Dody interpretacja jest na poziomie dziecka. Banalna, bezmyślna, drewniana i prymitywna. Inteligentne wyrażanie treści to coś, co różni dobrą wokalistkę od słabej. Poza tym tekst powinien być muzyczny i śpiewalny a ten jest kwadratowy i szorstki. Słuchając „Ran” odnosi się wrażenie jakby śpiewała amatorka przy ognisku.

Kompozycję wytrzasnęła chyba ze śmietnika. Piosenka na siłę. I ten tekst przy którym teksty Kupichy to arcydzieła: ”kochaj nie raz, wnet poczujesz warto żyć” lub „odnalazłam sens życia, odnalazłam go”. W sumie to nie nowość, bo takich piosenek bełtów powstaje bez liku, ale Doda mając tyle kasy i możliwości mogłaby już rozwinąć skrzydła. Zwłaszcza, że ma potencjał. Ta piosenka to taka zapchaj dziura . Macie i cieszcie się, że w ogóle otworzyłam buzię. Tak to niestety brzmi. Wiecie, że często staję za Dodą murem, ale nie tym razem. Tym razem przesadziła. Doda nie śpiewa lepiej niż gdy miała 16 lat, a śmiem twierdzić, że cofnęła się wokalnie. piewa coraz bardziej na odwal. Nie kontroluje dźwięków i nie wczuwa się w aranżację. Tak jakby nie lubiła piosenek, które wykonuje.

Szkoda, że Kaśka nie potrafi jednak zająć się swoim cudownym głosem i udowodnić wszystkim, że jest naj…

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.