Doda promuje swoją piosenkę Kac Wawa

Powstał już specjalny blog.

Doda niedawno o komedii Kac Wawa nie wypowiadała się pochlebnie. Później pod wpływem producentów zmieniła zdanie ale jednego jest pewna, jej piosenka do filmu była najlepsza.

Na dniach powstał blog promujący singiel Doroty  jednak żadne radio jeszcze go u siebie nie puściło. Rabczewska i jej małoletni fani podjęli starania by zmusić staje radiowe do działania.

Najnowszy przebój DODY „Kac Wawa”, promujący komedię pod tym samym tytułem, zebrał po walentynkowej premierze wiele pozytywnych komentarzy. Mimo to wciąż większość polskich radiostacji wstrzymuje się z decyzją o graniu tego nagrania na swoich antenach. Z tego powodu Fani Artystki postanowili zainterweniować.

Z ich inicjatywy powstał specjalny blog, który ma pomóc przekonać polskie rozgłośnie radiowe do promowania tej piosenki. Blog znajduje się pod adresem: www.dodakacw.pinger.pl.

Mamy nadzieję, że tak wielkie zaangażowanie tak dużej liczby słuchaczy, będzie wystarczającym argumentem, że warto grać ten utwór. Podobnie jak trafienie DODY do Top 10 plebiscytu platformy muzycznej RMFon.pl na Najlepszy Album Roku, z ostatnią płytą, mimo że wcześniej była ignorowana przez większość stacji radiowych. – pisze na swojej stronie artystka.

Jak myślicie, blog Doda założyła sama, czy jej fani?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Doda promuje swoją piosenkę Kac Wawa

You must be logged in to post a comment.