,  

Doda powinna przerwać karierę na rok!

 Lekarze jej radzą by wzięła sobie wolne , co na to Doda?


Podczas ostatniego odcinka Doda była na silnych lekach przeciwbólowych. Mimo zakazu lekarzy, piosenkarka wystąpiła jako jurorka w sobotę w Tylko  nas dwoje . rodki przeciwbólowe chyba nie bardzo działały, bo nawet dowcip Dody był słaby. Z jej zdrowiem nie jest najlepiej. Obecnie powinna być na rehabilitacji . Lekarze zalecają jej długi odpoczynek i leczenie. Robert Patoleta na swoim blogu opisał dokładnie stan fizyczny swojej przyjaciółki.

Lekarze przekazali Dodzie, że powinna wycofać się z czynnej kariery artystycznej na rok czasu. Ona jednak postanowiła nie zawieść fanów i powrócić na trasę koncertową już 14 maja. Jakąkolwiek podejmie decyzję, trzymajmy za nią kciuki i życzmy zdrowia!

To jest ogromny ból, drętwią nogi, paraliżuje całe ciało, wygina plecy, nie można się wyprostować, nie można chodzić – mówiła Doda w wywiadzie dla RMF FM. To jest tragiczny widok. Naprawdę nie chciałabym, żeby ktokolwiek widział mnie w takiej sytuacji

Jakie są rokowania? Jest szansa na operację, żeby się z tego wyleczyć zupełnie?

– Nie. Nie ma takiej możliwości. Medycyna, no medycyna, ale nie ma. Generalnie choroba jest to taka nie rokująca zbyt dobrze, uczy pokory, prawda pani Irenko? Ja na przykład tak mam, że cieszę się najmniejszą drobnostką i raczej jestem dużą optymistką i podchodzę do otaczającej mnie rzeczywistości tak ekscentrycznie, ekstrawagancko. Staram się nie przejmować i wtedy patrzą na mnie spod byka, ale rzeczywiście to nie jest moja poza. Po prostu taka jestem. (…) Ja nigdy nie daję po sobie poznać. Uśmiech i do przodu, jest show. Ale przychodzi ten moment, kiedy przychodzę do domu i nie jest zbyt wesoło, szczególnie, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że w takich sytuacjach, kiedy dochodzi do takiego momentu to ja jestem tydzień przybita do łóżka. Nie jest kolorowo.

Szybkiego powrotu do zdrowia i odstawienia szpilek na bok, życzy Gadulek.


Polsat

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.