, , ,  

Doda powiedziała Nergalowi, że ma raka

 Lekarze chcieli ukryć przed nim prawdę.


Doda Super Expressowi udzieliła dość osobistego wywiadu, tabloidowi z którym ciągała się po sądach i przed którym wszystkich ostrzegała. Mówi się, nigdy nie mów nigdy. Temat wywiadu, oczywiście choroba jej narzeczonego. Portal tym razem nie pojechał po piosenkarce ale niemal z anielskim spokojem i cierpliwością wysłuchał tego czym chciała się podzielić a co tabloid chciał się dowiedzieć.

I tak się zaczęło…

Wróciliśmy z Grecji i od razu pojechaliśmy do szpitala. Adam został zatrzymany – wspomina. Wszyscy lekarze mówili, żeby nie mówić mu prawdy. Przytaknęłam im, ale jak tylko go zobaczyłam, powiedziałam: "Uważam, że mocny człowiek powinien wiedzieć o tym jak najszybciej. eby mieć więcej czasu na przygotowanie się psychiczne. Ja bym chciała wiedzieć od razu". I w ten sposób dowiedział się prawdy. Jestem pewna, że on z tego wyjdzie. Na sto procent! Myślę, że już w Nowy Rok zagra świetny koncert ze swoim zespołem. I już będzie na scenie, co prawda z inną fryzurą, ale będzie do przodu. Jestem tego pewna. Staram sobie jakoś radzić. Mam bardzo mocną psychikę, pozytywnie podchodzę do wszystkiego,co mnie otacza, do nadarzających się sytuacji… Staram się zarażać tym wszystkich bliskich,szczególnie Adama, który tego potrzebuje.

O szpiku dla Adama , Dorota nie chciała powiedzieć nic.

Nawet gdyby się znalazł, to nie powiedzielibyśmy tego ze względu na to, że jest mnóstwo takich ludzi, którzy potrzebują szpiku. Cały ten szum pomaga im. I chociaż mówi się, że to niezwykle smutne, iż jakaś znana osoba choruje, to ja uważam nieco inaczej. Jest jakiś plus tego wszystkiego, bo dzięki temu ludzie nieznani mogą wygrać życie!

Najważniejsza jest świadomość, która jest w Polsce kulejąca. Co godzina ktoś choruje. Co godzina zawala się komuś całkowicie świat. My sobie z tego całkiem nie zdajemy sprawy. Wystarczy kilka chwil, a można komuś uratować życie. Ja uważam, że to jest zajebiste. Zupełnie bezboleśnie można ofiarować komuś nowy los. Przeszczep szpiku dla mnie, dla wszystkich osób to jest kilka bezbolesnych chwil, które mogą uratować komuś życie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.