, ,  

Doda ponownie wyjdzie za Majdana !

ImageDopiero co Doda powiedziała dal TVN, że nie będzie żadnego ślubu ale coś jednak się zmieniło ?


Jak się okazuje Doda i Majdan nie tylko widniejszą szumnie w polskich mediach, ale także zagraniczne bardzo interesują się naszą parą.

Wiele tabloidów spekulowało o ponownym ślubie Radka i Doroty, choć dopiero co minęło kilka miesięcy od ich rozwodu, oni nadal się kochają.

Teraz Super Expres pierwszy sie dowiedział, że ślub będzie ale trzeba będzie poczekać na niego rok.

Doda faktycznie mówiła we wczorajszym porannym programie Dzień dobry TVN, że ślubu nie będzie, ale chodziło o ten rok.  Oboje chcą uporządkować swoje sprawy zawodowe.

Doda do końca roku, chce zakończyć podpisane wcześniej kontrakty. Majdan ma pewne miejsce w Polonii Warszawa do czerwca 2010 r. Klub raczej umowy z nim nie przedłuży, a chętnych na bramkarza raczej nie widać. Radek ma wielkie szanse na wybiegach, więc jeśli chce to robić musi się postarać i wejść do modowego obiegu.

Obecnie bramkarz przebywa w Turcji na zgrupowaniu z Polonią i dlatego też padła wczorajsza wypowiedź co do walentynek przez Dodę – Walentynki spędzam jak zwykle sama. Polecam, bo można irytować się, patrząc na zakochanych. Ale już niedługo będą razem.

Jak Bułgarzy przepowiedzieli im przyszłość ?

Kiedy na przełomie 2007 i 2008 roku było głośno o perypetiach "polskich Beckhamów", rozpisywała się nie tylko prasa rodzima, ale nawet i bułgarska. Już wtedy Bułgarzy przewidzieli, że jak Doda się rozwiedzie, to za jakiś czas i tak zakończy się to ponownym ślubem z Radkiem Majdanem. Jak widać, mieli rację…
– czytamy w SE.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.