,  

Doda podupada na zdrowiu?!

 Jeszcze nie ale nie wiele trzeba by tak się stało!


Dorota od chwili, kiedy dowiedziała się o chorobie narzeczonego jest na pełnych obrotach. Wszystko stało się nagle. Na jednym z koncertów Nergal zasłabł, zrobiono mu badania i wyszła białaczka. Kiedy został przyjęty na oddział w gdańskim szpitalu, Doda była w trakcie swoich koncertów. Nie zrezygnowała z nich dla fanów. W weekendy śpiewała, w pozostałe dni  jest przy ukochanym.

By podołać wszystkim obowiązkom, piosenkarka jest pod kroplówkami, które stawiają ją na nogi.

To nie są żarty! Rozumiem jej nerwy, sama bym chyba wyszła z siebie gdyby chodziło o mojego mężczyznę, ale Dorota musi odpocząć
– mówi tygodnikowi Rewia koleżanka Rabczewskiej. Musi zwolnić tempo, zadbać o siebie. Adaś jest pod opieką specjalistów, wszystko w ich rękach.


A ze zdrowiem u Doroty tez nie najlepiej, przypomnijmy sobie jakie miała problemy z kręgosłupem.

Ona już nawet nie skarży się, że ją coś boli. Ale to widać – mówi znajoma Dody. Kiedy Adam był zdrowy, sam ją stopował, ale teraz pewnie nawet nie wie, że Dorota nie zawsze je, sypia niewiele i żyje w pośpiechu, zapominając o swoim bezpieczeństwie choćby podczas wyczerpujących podróży z Warszawy do Gdańska.

Trasa koncertów już zakończona, w Opolu występ był ostatnim. Czy teraz Dorota wyluzuje? Powinna pamiętać, że nic Nergalowi po chorej narzeczonej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.